Oceny Opel Kadett E Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1989-1991

Najnowsze oceny Opel Kadett E Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1989-1991

4,1
~finger1@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
miałem wiele aut bo przywożę z Niemiec ale kadecik w stosunku do ceny super wóz(: dosyc dynamiczny tylko jak siądzie więcej niż kierowca i jego pasażer robi się muł, jeżdżę miasto, trasa pół na pół mieszczę się w 7,5litra benzolu, kupiłem go od dziadka z niemiec ma teraz 123tys km, wstawiłem mu tylko błotniki z tyłu bo się posypały i standardowe wymiany klocki olej filtry i tak śmigam już 3 lata i od początku jak nim jeżdżę przymierzam się...
~Rafalkom
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Lepszego innego kandydata na pierwsze auto nie mogłem sobie wymyślić. Auto jest naprawdę super, szkoda taki samochód kiedyś złomować. Do tego proste jak drut, naprawy można wykonywać samemu, w sam raz auto dla kogoś chcącego się podszkolić z mechaniki.
~przsli007
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Przez tyle lat samochód zarobił na siebie. Dopiero 2 tygodnie temu zrobiłem porządny remont: wymiana progów, zawieszenia i przewodów hamulcowych, tarcz, klocków hamulcowych, gumy na wachaczach, i mozna jezdzic kolejne 22 lata;)
~maruda3773@vp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Opelka kupiłem od od od starszego pana, który sprowadził go z Niemiec w doskonałym stanie z przebiegiem 120 tys. i przez 10 lat w Polsce zrobił niecałe 40 tys. regularnie serwisując ( wszystko udokumentowane, rachunki, nawet oryginalna książka ), autko nigdy go nie zawiodło, jedyna poważna naprawa jaką zrobił to remont tylnych nadkoli
~jacek_1985.slask
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
minusy - troche słaby silnik - wyciszenie (da się przeżyć) - mały komfort (da sie przeżyć) - spartańskie wnętrze ( ale to przecież auto z lat 80, choć niemieckie BMW miało w tych czasach lepiej :) ) Plusy: + cała reszta, a przede wszystkim małe spalanie i NIEZAWODNOŚĆ + wygląd - mimo tylu lat na karku prezentuje sie ślicznie :) porównajcie sobie z kanciatym golfem ll :)
~El
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
przez 2 lata użytkowania nie miałam z nim większych problemów, w zimie przy bardzo niskich temperaturach palił idealnie, zgasł mi może ze 2 razy, ale zaraz odpalił, nigdy nie holowany, w sumie to moje pierwsze autko, zrobiłam nim prawie 20 tys. km i z żalem się z nim rozstaję
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
8,7
~corvin
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
raczej przyzwoicie dobrze, ostatnio mialem jakas usterke ale jeszcze nie usunieta. srednio co ok 50 - 80 tys cos pada i jest to wtedy koszt kolo 300 zl a tak poza tym to drobne usterki do 50 zl ale niezbyt czesto
3,8
~tomaszadamczak@vp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
polecam autko jako pierwsze :) niezawodne , części tanie naprawy proste, sam dałem za nie zacne 300 pln i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na to pruchniejące cudeńko :D
3,6
~Matix
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Blacharka jak na opla nie taka tragiczna ( z wyłączeniem podłogi i tylnej klapy - tu jest jednak tragicznie).
3,5
~Memet
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Polecam auto dla chcących mieć mało zawodne, tanie w użytkowaniu oraz naprawie auto. Na auto zastępcze jest idealne.
Opel Kadett E Hatchback