Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1989-1991 (129)

~jacek_1985.slask
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
minusy - troche słaby silnik - wyciszenie (da się przeżyć) - mały komfort (da sie przeżyć) - spartańskie wnętrze ( ale to przecież auto z lat 80, choć niemieckie BMW miało w tych czasach lepiej :) ) Plusy: + cała reszta, a przede wszystkim małe spalanie i NIEZAWODNOŚĆ + wygląd - mimo tylu lat na karku prezentuje sie ślicznie :) porównajcie sobie z kanciatym golfem ll :)
~Pablo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Mam ten samochód rok czasu i zrobiłem nim 10 tys km. To jest moj pierwszy samochód i moze dlatego go tak chwale, ale mimo juz wiekowej konstrukcji uważam że jest niezłą alternatywą dla początkujących. Poza malymi usterkami, uważam że jest to samochód niezawodny, ekonomiczny i niedrogi w eksploatacji. Jak na początek i za taka kase na nic lepszego trafić nie mogłem.
~Rafalkom
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Lepszego innego kandydata na pierwsze auto nie mogłem sobie wymyślić. Auto jest naprawdę super, szkoda taki samochód kiedyś złomować. Do tego proste jak drut, naprawy można wykonywać samemu, w sam raz auto dla kogoś chcącego się podszkolić z mechaniki.
3,4
~merc300dd@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
dobry samochód na poczatek za małe pieniadze, tani w ytrzymaniu, trudno jednak znalezc egzemplarz budzacy pełne zaufanie.
~adamski-27@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
silnik pracuje bardzo cicho, jednak nie jest zbyt elastyczny zwłaszcza przy 4 biegowej skrzyni (Silnik)
~maruda3773@vp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Opelka kupiłem od od od starszego pana, który sprowadził go z Niemiec w doskonałym stanie z przebiegiem 120 tys. i przez 10 lat w Polsce zrobił niecałe 40 tys. regularnie serwisując ( wszystko udokumentowane, rachunki, nawet oryginalna książka ), autko nigdy go nie zawiodło, jedyna poważna naprawa jaką zrobił to remont tylnych nadkoli
3,6
~Matix
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Blacharka jak na opla nie taka tragiczna ( z wyłączeniem podłogi i tylnej klapy - tu jest jednak tragicznie).
~Mulder
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
silnik trzyma sie dobrze, zwlaszcza ze mial tylko jeden remont po ok 200 000... nie zre oleju, wszystko OK, zero usterek ponad norme, jedyny minus, problemu z elektryka silnika, musialem wymienic wszystki czujniki koszt ok 300 PLN (Silnik)
~Tomik
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dobry duży samochód rodzinny, gdyby jeszcze ta blacha nie rdzewiała na nadkolach z tyłu, ale to wizytówka ówczesnych opli
~Qazik21
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie nie narzekam. troszkę musiałem przy nim pogrzebać, ale odwdzięcza mi to jego ekonomiczność. Szkoda tylko ze blacha jest taka kiepska :(
Opel Kadett E Hatchback