Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Posypala mi się tablica bezpieczników, popsuł się zamek w bagażniku, alarm zaczął wyć sam z siebie, schowek przestał się domykać, przestala sie domykać klapa. Nieszczelny zimering przy skrzyni biegów, nieszczelna misa olejowa, zepsul się przełącznik świateł - drobiazgów było dużo - nie pamiętam wszystkich.
~pawel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
mam na szczęście znajomego, który pracuje w serwisie Opla... ale nie jest najgorzej, nigdy mnie nie zawiodl, zawsze dojechałem do domu albo do znajomego z serwisu :) wymiana sprzegla, filtrów i płynów, przekładni, półoski, uszczelek i kilku innych drobiazgów
~dr.schmit
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
samochod ogolnie niezawodny nalezy zwracac uwage na systematyczna wymiane oleju: ja wymieniam co 10 tys olej i wszystkie filtry jak widac po przebiegu to dobra decyzja jezdze na castrolu magnatec 10w/40 oleju bierze ok 1 l na 10tys
~Arek K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
częste awarie drobnych elementów podświetlenia przełączników,podnośnik szyb(ręczny),konieczne wyciszanie plastików(nienawidzę tych dziwnych stuków i trzasków),przekładnia wycieraczek przednich,wentylator nawiewu,tu 50 zł tam 50 zł ale nie rujnuje budżetu
~janeq
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
zepsulo sie ogrzewanie tylnej szyby ale juz zrobione, no i wymienilem koncowke wahacza (od nowego) a poza tym to tylko tankowac i jezdzic. Denerwuje tylko wychodzaca co chwile rdza pomimo blacharki i malowania co 3 lata
~szlapa4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kłamał bym gdyby nic się nie psuło w końcu to Opel z 88 roku i do tego ma 250 tkm, ale lubię robić mu poprawki i naprawiać go, daje mi to szczególną przyjemność
~Michał K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mogły by tak bnie hałasowac plastiki w śroku ale poza tym wszystko jes ok. Płynnie jeździ, dobrze sie trzyma szosy a i prędkość max niezła. 185 km/h myśle że nieźle
~KiLLeR_2
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Właśnie mam problem z drobiazgiem, którego nie produkują w zwykłych hurtowniach z częściami samochodowymi. Ale nic więcej mi się nie psuję.
~Tygrys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Po 7 latach użytkowania siada elektryka, przestają działać światła, czasem nawalają kierunkowskazy - zużycie materiału.
~misiek205@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
psują sie drobne rzeczy.zamek od maski,żarówki sie przepalają od zegarów,drobne wycieki z silnika ktore da sie usunąć niskim kosztem.
Opel Kadett E Hatchback