Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mboss@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
irytujące jest trzeszczenie deski rozdzielczej na dołkach i nierównościach. Wnikający przez nieszczelności bagażnika kurz do środka.
~Gdanski Mendel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
gnijace tylne nadkola, przepalenia sie żarówki podswietlajacej tylnia rejestracje, przepalanie sie bezpiecznikow, prucie sie tapicerki
~pa-wel@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Poczatkowo ciagle cos wyskakiwalo. Ale doprowadzilem go juz do stanu, w ktorym usterki zdarzaja sie sporadycznie.
~kadett 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
sprzedam lampy opel kadett gsi ishimer czarne (orginalne)pisać na email opelkadett16@interia.eu
~mycha111
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Odkad posiadam to autko nie zawiodło mnie jeszcze nawet raz,pomimo swoich nie małych lat -rewelka.
~firley
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
niestety nie mogę powiedzieć że samochód mnie nie zawiódł .. a usterki sdarzały się bardzo często
~perimam@go2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nie jest to nowe auto trzeszcza niektore plastiki ale co do reszty nie ma to wielkiego znaczenia.
~nki@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jeszcze to autko mnie nie zawiodło,ale kiedy go kupiłem to zrobiłem w nim wszystko co możliwe
~Święty Jimmie, Łódź
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Odpukać - OK. Zapieczony tłoczek hamulca, zerwana linka sprzęgła.. ale to się zdarza.
~arekscorps@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie to jeszvze nic sie nie popsuło, czasem nie świeci światło od wstecznego
Opel Kadett E Hatchback