Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 S 82KM 60kW 1985-1991 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Student
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
MASAKRA. Albo ja mam felerny model eee........ sam nie wiem co sie jeszcze nie zepsulo. Układ hamulcowy straszny lubi sie zakleszczac . Pasek rozrządu wymienijacie po przejechaniu polowy z tego co zaleca producent. Aparat zapłonowy-zawsze trzeba miec zapasowy (Ząbek sie wyłamuje i na trasie nic z tym nie zrobisz). A jak juz cos chcesz wymienic okazuje sie ze trzeba pół silnika wyciągnóć. I wiele wiele innych zeczy nie chce mi sie juz o tym pisac.
~Buhaj
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
Komputer, silniczek krokowy,moduł, czujnik położenia przepustnicy za jednym zamachem HOLOWANIE, zawiudł mnie raz zdasł na skrzyzowaniu 500m do domu a jak padła stacyjka nie ruszyłem z pod domu. Reszta to normalne wymiany eksplatacyjne. Łożysko ale było kiepskie założone przez handlowców kosztczek z plastiku- wiem ze kompozyty mają dużą wytrzymałość ale to nie wyglądało na kompazyt wymieniłem najdroższe 65 zł.
~zadowolony posiadacz Kadetta
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
może to nie usterka, bo pytanie głupio sformułowane, ale na tak wyprofilowanej kanapie tylnej jaką posiada trzydrzwiówka, bardzo źle montuje się foteliki dla dzieci
~adams
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
wszystkie mają po ok 15 lat co wymagać ale czy znajdziemy poloneza w takim stanie w tym wieku?
~slawek (AT) soplicy.dyndns.org
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
Wszystko OK, chociaz troche olej cieknie i zaciski hamulcowe sie zapiekaja czasami...
~WODZIREJ
JA MIAŁEM WYCIEKI PŁYNU Z UKŁ. CHŁODZENIA ALE WYMIENIŁEM OPASKI I JEST O.K
~Żaba
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
Nie zapeszam poki co.. ale napewno rdza na tylnich błotnikach i progi.
~były posiadacz Kadetta
to stare graty około 20letnie, będą się psuć i to powaznie
~SCREE
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
hamulce czesto sie pala, woda czesto sie gotuje
~axlrose1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 S 82KM 60kW
Na szczęście nic poważnego, mam go w Polsce od 2 lat.
Opel Kadett E Hatchback