Lista ocen Opel Manta B (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Mam 186 cm wzrostu i zalicze siebie do grona wysokich więc moge bez problemu komentować przestrzeń. Przy odsunięciu na maxa do tyłu fotela mam wystarczająco miejsca. Mnie odpowiada lecz wysiadanie jest troszke utrudnione i zachaczam kolanem o koło kierownicy. Mogło by być jeden zabek do tyłu ale tragedii nie ma. Z tyłu gdy usiąde mam wystarczjąca ilośc miejsca nad głową. Robi się niewesoło gdy przedni fotel jest odsunięty do końca. Wtedy...
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
kierowca narzekac moze jedynie na ilosc miejsca nad glowa-o ile ma pow 180cm wzrostu, pozatym miejsca ma pod dostatkiem. pasazerowie z tylu moga sie wybrac jedynie na krotkie przejazdzki,ale nie jest to przeciez rodzinny van, tylko rasowe coupe lat 70-tych
~Gerrif Newell
Coupe 1.6 S 75KM 55kW
Przestrzeni jest dużo. Przecież to GT (Grand Tourismo). Z tyłu mogą narzekać osoby takie jak ja-czyli wysokie. Ale ogólnie jest dobrze.
~Legia Pany
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
jak to w coupe choć na tylnej kanapie normalnie podróżowały 3dziewczyny bo siedzenie normalne.
~caramba1@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
jak na takie autko (sportowe) to miejsca jest zaskakująco dużo, a bagażnik jest jak na coupe ogromny
~B CC 1979
Coupe 1.9 N 75KM 55kW
Moje autko to CC wiec na miejsce w srodku niemoge narzekac jest go bardzo duzo nawet na tylnej kanapie
~turbus
Coupe 1.3 S 75KM 55kW
bardzo duzo miejsca zarowno zprzodu jak i ztyłu. mozna sobie poprostu lezec;]
~Były Manciarz
Coupe 1.8 S 90KM 66kW