Lista ocen Opel Manta B (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Przeważnie ceny znajduja się w przedziale od 3.500 do 4.500[zł] i sa to egzemplarze przy których będzie trzeba troszke posiedzieć ale można coś wybrac do jazdy w tej cenie. Natomaist od 6.000 do 8.000 [zł] spotkamy egzemplarze od prawdziwych manciarzy którzy dbali o swoje autko. Sa to auta przeważnie remoncie blachy oraz lakierowaniu.
~turbus
Coupe 1.3 S 75KM 55kW
z tego co widzialem to sa one tanie jak barszcz ale to ze wzgledu na rocznik. Blacha niejest najlepsza ale ja polowe wymienilem, nowka lakier i sie super prezentuje (szczegolnie w czerwieni:P)
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
jesli sie upoluje zadbany egzemplazza stosunkowo niewielkie pieniadze mozna sie cieszyc. latwo niestety naciac sie na ladnie pomalowany wyeksploatowany zlom,niestety.
~Dominik
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
nie jedno "nowoczesne" auto zobaczyło tył mojej kochanej Manty. Kazdemu polecam! Jeśli sie jest dla niej dobrym Manta oddaje to z nawiązką!
~Legia Pany
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
egzemplarze mozna kupic juz za dwie pensje... Ale warto dołożyć zwlaszcza że już tylko drożeją...
~Tomek
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
no coz auto drogie jak na ten model i na ten rok ale chyba jest nie wiele sztuk w oryginale nawet na swiecie
~Gerrif Newell
Coupe 1.6 S 75KM 55kW
Cóż tu dużo mówić. Nie ma problemów nie ma napraw i do tego ten wygląd.
~Kordek. mar-kor@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Naprawde za te pieniądze raczej trudno młodym coś lepszego znalezć!
~MIC
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
nie taki drogi a tyle frajdy - napęd na tył i świetna sylwetka. Podatny na tuning.
~LONGER
MANTA A --- JUZ TAKICH AUT NIE BEDZIE. FOREVER YOUNG