Lista ocen Opel Manta B (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
wszystko byloby ok, gdyby nie fatalnie umieszczone wewnetrzne lusterko-jazda w miescie i waskie zakrety to praedziwy koszmar poniewaz zaslania ono skutecznie widocznosc. a mozna bylo wzorem lusterek bocznych zrobic cos malego stylowego i w dodatku b.praktycznego. pozatym kierowca widzi wszystko jak nalezy-z wyjatkiem ograniczen predkosci..
~Gerrif Newell
Coupe 1.6 S 75KM 55kW
Troszke przeszkaqdzają słupki przednie i środkowe. Nie wiem jak innym ale przy wchodzeniu w ostre zakręty brakuje troszke widoczności. Środkowy jest strasznie szeroki przez co ogranicza troske widoczność ale to tylko troszke.
~turbus
Coupe 1.3 S 75KM 55kW
bardzo duze szyby robia swoje. prucz tego stosunkowo wąskie słupki. Troche nisko z Tylu bo w lusterku wisze i siedzeniei tapicerke dacu ale szeroko jest i wszystko widac;]
~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Przy tym kaształcie auta nie było mozliwe zrobić super wydoczności. Inżynierowie postarali się i nie napotkałem nigdy sytuacji gdybym czegoś nie zauwazył.
~B CC 1979
Coupe 1.9 N 75KM 55kW
Bardzo dobra dzieki waskim przednim slupkom i umieszczeniu fotela kierowcy praktycznie w polowie dlugosci auta
~MIC
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
jeżeli chodzi o widoczność z pojazdu - dla mnie bomba, widoczność auta na drodze - zależy od koloru i prędkości :-)
~Manciarz
Coupe 2.4 400 144KM 106kW
Jesli sie ma na tylnej klapie spojler 3 czesciowy Irmscher`a pomaga przy cofaniu a nie przeszkadza!
~Dominik
Przód i 180 stopni w koło kierowcy bardzo dobrze, tył mam zaciemniony folią
~zatronic@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
Do tyłu trochę gożej ale preszkadzać to może co najwyżej kobietom
~Legia Pany
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
w lusterkach Egelmann pejzarzy nikt nie zobaczy