Oceny Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2010

Najnowsze oceny Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2010

3,8
~Łukasz
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto wbrew pozorom jest pakowne, 4 osoby podróżują w dobrych warunkach. Z wygladu auto nie rzuca na kolana taki wyciosany klocek ale moze byc. Auto dla kogos kto szuka funkcjonalnosci a nie fajerwerkow, bardziej jako auto dla rodzinki z max 2 dzieci.
~silstar
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Dla mnie najważniejsza była niezawodność, przestrzeń i umiarkowanie w spalaniu za rozsądna cenę. Meriva okazała się dobrym wyborem, bo spełnia wszystkie wymienione warunki. Średnie spalanie w ciągu 8 lat (140 tys) to 5,8l, gdzie 1/3 trasy to miasto. Jedyna niewliczona wymiana to guma pomiędzy silnikiem a skrzynią - 200zł. Nigdy nie zawiodło mnie na trasie.
4,1
~Grzegorz
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto bardzo ekonomiczne i bezawaryjne. Doskonałe na krótkie i długie dystanse . Przez 150 tyś. kilometrów jedynym wydatkiem była wymiana klocków i tarcz hamulcowych, oczywiście nie licząc wymian płynów i filtrów .
4,1
~Mario
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód ogólnie fajny mam jedną z bogatszych wersji tylko te wyciszenie przepalające się żarówki dają we znaki.Mogło by być więcej miejsca czyli szerzej dla pasażerów z przodu.No i czasem cd szwankuje i głośno napęd pracuje ale po tylu latach pewnie to normalne.Czasami też zapalają się kontrolki od akumulatora i esp.
~mariogreg
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
jeżdząc codziennie około 140km jazda nie jest męcząca, jadąc do 90km/h będzie miłe zaskoczenie na stacji paliw,nad morze 4 osobowa rodzina wózek,walizki bez problemu i w miare komfortowo (bez ścisku) 600km.
~Użytkowanik Opla
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Autko IDEALNE dla 4 osobowej rodzinki:) polecam każdemu. Mam dość dobrze wyposażonego Opelka (podgrzewane fotele, webasto, tempomat, ESP itp) i jestem bardzo z niego zadowolony. SUPER AUTKO. I nie tylko dla rodzinny :)

Usterki Opel Meriva I

Opel Meriva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Włade-(ede)k
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jak ktoś nie ma za dużych wymagań, typu komputer pokładowy, nie wiadomo jaka elektronika a ceni sobie przestrzeń i wygodę a zarazem chce się wyróżniać bo mało tych aut jeździ po naszych ulicach. Do tego doskonały silnik, który jedzie od dołu to tylko może być doskonale...a później martwmy się o koszty jak np. padną wtryskiwacze albo przepali świeci żarowa.
3,2
~Tadek.
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto kilka razy było wiezione na lawecie do serwisu,także to jest mój pierwszy i ostatni opel.Zawsze twierdziłem że ta marka jest do bani ale skusiłem sie po przeczytaniu raportu TUV jak to meriva jest super niezawodna,stała lepiej od japońskich aut-tak to jest z rankingami!
~pitro14@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto posiadam od tygodnia. Narazie Meriva zdążyła mnie kilka razy pozytywnie zaskoczyć. Auto wbrew pozorom jest bardzo przestronne. Silnik 1.7 CDTI daje naprawdę fajne odczucia z jazdy. Fabryczne nagłośnienie z radiem CD brzmi naprawdę imponująco. Meriva z zewnątrz prezentuje się naprawdę fajnie. Parkowanie to przyjemność- zwinna i mała. Promień skrętu mały, więc zawracanie to żaden problem dla tego autka. Zobaczymy jak będzie się sprawować...
~Pither33
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Meriva jest takim szarym Kopciuszkiem, który może nie powala na kolana wyglądem ani osiągami, ale przy bliższym poznaniu bardzo wiele zyskuje i okazuje sie świetnym wyborem. Moge polecić to auto jako doskonały pojazd dla rodziny. Jest bardzo praktyczne i wygodne a silnikiem 1.7 CDTI całkiem oszczędne.