Lista ocen Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~opmer
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Zawieszenie w miarę ok. Przód od corsy C -co chwilę coś puka skrzypi itp. Generalni za słabe do tej masy auta Plus to łożyska kosztujace tylko 70-80zł Tył od zafiry - bezobsługowe Koła 14 cali troche małe, przynajmniej opony tanie
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
daje rade mimo swojej wyso0kosci, padła maglownica kierownicy, licaZne problemy ze wspomaganiem wylacza sie serwis nie jest wstanie usunac usterkiu wymiana na nowa 5 tys zl dramat regenerowana 1500zl
~kiwi123@op.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
a coś mi stuka z układu kierowniczego.....a niech sobie stuka....tak brzmi mniej więcej zdanie SERWISU.....co ja na to ?...uczę się cierpliwości
~meriva2004
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Prowadzi się dobrze, ładnie trzyma się drogi. Zawieszenie średnie jesli chodzi o trwałość. Wariuje wspomaganie
~martinli@o2.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
super!!! bez problemów wchodzę w zakręty z prędkością 90km/h, przy których innymi samochodami ledwo 60km/h wyrabiałem
~MZ
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Dobrze tłumi, przy okazji jest sprężysty i taki być musi -wysoko umieszczony środek ciężkości.
~alex
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Dobrze. Lekko twardawo ale przez to to wysokie autko trzyma sie super drogi. Ukl kierowniczy precyzyjny.
~sławek k
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
jakoś sobie radził ,ale nie nadwyrężałem go zbytnio - musiał znieść tylko warszawskie dziury.
~slawek G.
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
ogolnie dobrze choc przy pokonywaniu np. przejazdu kolejowego przenosi dziwne drgania na kierownice.
~makis@tlen.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Prowadzi sie swietnie, tylko odczywanie przechylow jest duzo wieksze, chyba przez to ze sie wyzej siedzi.