Lista ocen Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2010 (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VoytasJr
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Hmm..na poczatku nie zwracalem uwagi na wyciszenie..do czasu,az moj kolega zwrocil mi uwage,ze ten silnik "chodzi" jak traktor:/..faktycznie jest baardzo glosny.., trzeszczy "budka suflera" z ekranem na desce..oraz roleta w bagazniku (slychac ja na kazdej nierownosci:/)
~Paweł -Milicz
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
niestety i to jest chyba największy minus i błąd tego samochodu,poprostu auto jest głośne w środku,przy 100km/h nie powinno być go słychać a tym czasem mam nieraz wrażenie że na zewnątrz jest cichszy niż w środku ,PORAŻKA !!!
~Pither33
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jest OK. Sa może lepiej wyciszone auta, ale w Merivie hałas silnika i \"wiatru\" nie przeszkadza. Plastiki nie trzeszczą, tylna półka nie hałasuje, zawieszenie nie dudni i nie \"dobija\" na wybojach. Jest za to radio z MP3.
~Użytkowanik Opla
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Mam diesla i chodzi bardzo cicho. Nie ważne od prędkości ja silnika nie słyszę:) tzn oczywiście jest taki delikatny pomruk dieselka ale to normalka, Fabia i Escort chodzą o wiele głośniej.
~Bunio
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Dla mnie bardzo dobre.A komentarze innych w stylu ze jest glosno przy 140-150,albo z bagaznikiem przy 120 sa zwyczajnie glupie.Zaden diesel w tej klasie nie bedzie cichy przy tych predkosciach.
~Włade-(ede)k
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
samo wyciszenie dobre, chociaż silnik przy rozruchu chodzi jak traktor, po pewnym czasie się przyzwyczajamy i ten pomruk brzmi pięknie niczym symfonia Beethovena
~Robercik
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogólnie dobrze, choć jest to diesel i sinik w wyższych obrotach słychać w kabinie. Ja osobiście lubię odgłos silnika diesla więc mod na uszy:)
~jagpanter
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W moim samochodzie silnik klekocze. Może ma jakąś wadę. Odgłosy przenoszone są do kabiny. Konstrukcja samochodu i położenie silnika nie poprawiają sytuacji.
~hubert.klok@pandora.be
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Nie wiem jak u innych ale wedlug mnie za bardzo slychac pokonywanie wszelkich nierówności. Zbyt wiele hałasu jest przenoszone z zawieszenia do wnętrza kabiny
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
~pitro14@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
We wnętrzu jest stosunkowo cicho. Praca silniki przy dużych prędkościach nie przeszkadza w spokonym słuchaniu muzyki.