Ocena kierowcy - Opel Meriva II Mikrovan Facelifting

Hubert, 5 lat temu
Silnik 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Rok produkcji 2017
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo  120KM 88kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Nie spodziewałem się, że tak dobrze trzyma się drogi. Polubiłem Opla... chociaż... nie sądziłem, że kiedykolwiek to nastąpi.
Z auta jestem generalnie zadowolony. To auto firmowe, w ciągu roku przejechałem 60 tys. km. Także raczej intensywnie je eksploatuję. Zalety, to praktyczność, oszczędność, stosunkowo dużo niezawodność i niskie koszty eksploatacji(na chwilę obecną). Dobre auto do miasta, na trasę wystarczy. Głównym powodem, dlaczego wybrałem to auto, to praktyczność. Jest znakomita!!! Nie bez znaczenia był też test Autocentrum. Polecam go obejrzeć.
Jest wystarczający do masy auta. Mógł by być mocniejszy, ale za tą cenę nie będę marudził
Bardzo dobry, ale na trasie brak biegu piątego.
W porównaniu z fordem, jest bardzo dobrze.
Jest ok.
To jest wielki atut tego auta.
Bez zarzutu.
Zimą szybko się nagrzewa, ale to może uraz, bo wcześniej jeździłem dieslami. Latem klima trochę za słaba. Poza tym... o dziwo szyby nie parują.
Praktyczność, to najlepsza zaleta tego auta. Możliwość konfiguracji wnętrza jest olbrzymia. I przyznam szczerze, to było głównym powodem nabycia tego auta. Podpatrzyłem to auto u znajomego i wiedziałem co kupuję.
Do stówy jest ok. Jazda autostradą powyżej 115 km/h już jest głośna... ale... to nie jest auto na autostradę.
Śmigam na LPG, więc nawet nie ma o czym mówić.
Jest bardzo dobrze. Wiem, co kupowałem.
W aucie była wadliwa uszczelka w instalacji paliwowej i komputer sygnalizował awarię. To było po przejechaniu 20 tys. km. Naprawione gwarancyjnie.
Na razie brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW [l/100km]