Lista ocen Opel Mokka I SUV (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
na dzień dzisiejszy, żadnych usterek:-). takie były moje oczekiwania od tego samochodu i mam nadzieję, że ten stan utrzyma się tak samo długo jak we wszystkich służbowych oplach które moi współpracownicy przez lata katowali wyznając zasadę "państwowe znaczy niczyje"
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Zwykłe drobiazgi, jak w każdym innym samochodzie. Ktoś narzekał na słabe hamulce, ja natomiast uważam, ze są bardzo mocne, oczywiście te fabryczne klocki trzeba dość szybko wymienić.
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przy tym przebiegu. Doskonale. Ale pamiętajmy to już tylko jeżdżące brendy tak jak w zegarkach... grupa swatch...
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Za krótki okres ale raz tynia szyba sama się otworzyła , na razie tylko raz i jak na razie sytuacja się nie powtórzyła
~Grzegorz Jurczyk
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Odpadające zaślepki spryskiwaczy reflektorów, zepsuty wlew paliwa centralny zamek, pękająca przednia szyba
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Niedziałający spryskiwacz tylnej szyby (tylko poniżej 0 stopni), ale o tym już pisałem.
~enjot 4444
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
No to by było po 7 tys. usterki. Ale odpukać, wszystko może się zdarzyć. Na razie wszystko dobrze.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mam nadzieję, że elektronika, oprogramowanie nie będzie sprawiać problemów w przyszłości.
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
nie chce mi się wymieniać, bo było dość dużo jak na nowy samochód...
~Mirek
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Awaria czujnika ciśnienia opony,wymiana ASO gwarancja Ale kiedyś 400PLN sztuka OBŁĘD
Opel Mokka I SUV