Lista ocen Opel Mokka I SUV (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
na pierwszy rzut oka kokpit wydaje się być przeładowany przyciskami, ale to tylko złudzenie, wszystko obsługuje się intuicyjnie i ma swój porządek. przesiadłem się do Mokki ze skody octavii I i nie potwierdzam, że ta ilość przycisków może przytłaczać jak twierdzą niektórzy dziennikarze motoryzacyjni.
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Byłoby doskonale, gdyby nieco mniej przycisków (w podstawowej wersji, dodam) na kokpicie. Niezrozumiały dla mnie system start&stop na pokładzie podstawowej wersji wyposażenia. Na szczęście daje się wyłączyć łatwo dostępnym klawiszem zieloną diodą.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mokka to dopracowany samochód. W wersji COSMO nie ma potrzeby dokupować kolejnych opcji, prócz tych co już są. Uwielbiam tą masę przełączników (które są tak krytykowane), czuję się jak w kokpicie samolotu...
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Jak w niemieckim aucie trudno do czegoś się przyczepić. Fotele AGR skórzane wygodne, AFL + działa naprawdę świetnie, czujniki deszczu i cała reszta ułatwia prowadzenie a obsługa wszyskiego nie męczy
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Wiele osób się czepia, ale według mnie przesadzają. Przecież większości przycisków, czy funkcji nie używa się codziennie, a to co się faktycznie używa jest tam, gdzie powinno.
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Nie mam żadnych "ale" do ergonomii. Zdecydowanie preferuję guziki zamiast popalcowanych tabletów. Jak dla mnie jest co najmniej dobrze.
~g1zmo
SUV 1.6 CDTI Ecotec 110KM 81kW
Sposób obsługi komputera przy kierownicy projektowali chyba Eskimosi... nikt normalny kto jest na co dzień użytkownikiem auta nie wymyślił by czegoś takiego.
~ankla
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
To nie zmienia faktu, że jak narazie autko cieszy.Przyjemnie wsiąść, przyjemnie jechać . I oby tak było stale w dalszej eksploatacji.
~Drozdoma
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Średnie spalanie w trybie mieszanym: 7,5l/100km Nie ma więc tragedii.
Dziennik kosztów dla Opel Mokka I SUV
8,3
~Grzegorz Jurczyk
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Z punktu kierowcy wszystko jest w zasięgu ręki tylko ta nawigacja
Opel Mokka I SUV