Lista ocen Opel Mokka I SUV (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ankla
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Genialnie spasowana skrzynia biegów - wchodzi jak po maśle, 140 KM mocy jak na takie auto w sam raz , może jeszcze z 10 by się przydało, ale to nie BMW.Napęd na 4 koła przypuszczam, że da się ocenić dopiero w zimie. Niestety przy wysokich obrotach i szybkiej jeżdzie powyżej 120 km/ godz.ujawnia się nie najlepsze wyciszenie samochodu - szkoda, bo to trochę przeszkadza, chociaż kiedy 120 km/godz.osiągnąłem w testowanej KII SPORTAGE , to to...
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Bez większych problemów. Niezrozumiały jest brak 6. biegu w dzisiejszych, ekologicznych (?) czasach. Zwłaszcza, że posiada system start&stop - chętnie bym zamienił. Parę razy "zahaczyła".
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Skrzynia biegów jest...taka sobie. Na samym początku biegi strasznie haczyły, teraz się to już uspokoiło. Na plus można dodać bardzo dobre zestopniowanie.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Krótkie przełożenia. Precyzyjna. Wsteczny czasami wymaga ponownego wysprzęglenia. Jakoś na malucha nikt nie narzekał... i się jechało nad morze...
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Skrzynia działa precyzyjnie, nie mogę się przyzwyczaić do wstecznego bo to mój pierwszy Opel ale dam radę .1 i 2 krótkie ale dobrze napędza.
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
sześciostopniowa przekładnia bardzo dobrze sprawdza się zarówno w trasie jak i w ruchu miejskim, zmiana biegów odbywa się precyzyjnie.
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przy tym przebiegu łożyska biegi I i II oraz koło dwumasowe kwalifikują się do wymiany
~Staś
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W stosunku do poprzedniego auta to skrzynia jest świetna ,biegi wchodzą jak po maśle,nic nie chaczy
~Jarek
SUV 1.6 ecoFLEX 115KM 85kW
Skrzynia biegów pracuje bez najmniejszego zarzutu. Biegi \"wchodzą\" lekko i precyzyjnie.
Dziennik kosztów dla Opel Mokka I SUV
8,3
~Jacek Guzowski
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Tu raczej nie mam nic do zarzucenia. Troche głosna przy zmianie biegów
Opel Mokka I SUV