Lista ocen Opel Mokka I SUV (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jak go kupowałem w 2014, cena była świetna, porównywalna do samochodów osobowych, ale teraz wszystkie samochody podrożały. Na dodatek wtedy to była niemiecka jakość i koreańska dokładność.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mokka jest droga. Sprzedaje się jak świeże bułeczki i sprzedawcy nie zamierzają dawać za dużo opustów. Jakość wykończenia - doskonała. Z brązowym wykończeniem autko jest bardzo przytulne.
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
przed zakupem obejrzałem całą masę innych aut w tym przedziale cenowym i uważam, że w drodze selekcji, analizie wszystkich za i przeciw kasa została wydana dobrze.
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Uważam,że auto jest ciutkę za drogie w porównaniu do konkurencji,ale jest bardzo dobrze spasowane. Cóż - efekt suva/crossovera działa.
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Po upustach z tytułu rocznika i w porównaniu z innymi autami tego typu jest przyzwoicie. Kontrkandydatem była Dacia Duster, ale zabrakło odwagi.
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Wiadomo każdy ma co lubi albo na co go stać, ja wybrałem Mokkę i na razie jestem zadowolony z jakości z ceny trochę mniej ;)
~jasnygwint
SUV 1.6 CDTI Ecotec 110KM 81kW
przyzwoite materialy, bogatsze wersje bez zarzutu, wszystko dopasowane , nie trzeszczy i nie odstaje
~Ws
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Na przykład kamera cofania w tym modelu powinna być standardem
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W tym przypadku tylko upusty lub demo. GM po roku lub 2 latach się opamięta i obniży ceny. Tak jest od lat:)
Dziennik kosztów dla Opel Mokka I SUV
8,3