Lista ocen Opel Mokka I SUV (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mogłoby być zdecydowanie lepiej, ale po kolei. Kierunek nawiewów sterowany jest elektrycznie - wybór jednocześnie dwóch kierunków (np na szybę i na wprost kierowcy i pasażera) powoduje "zawahanie" systemu i chwilowy prawie brak nawiewu. W takiej sytuacji nastawienie siły nawiewu na 2 jest niewystarczające, jeśli chcemy go odczuć. Kolejne zastrzeżenie to zbyt mały zakres regulacji żaluzji w kratkach nawiewu - trzeba się nieźle...
~enjot 4444
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Czwarty, albo piąty opel. Astra II problem z odparowywaniem przedniej szyby. Astra III znów problem z odparowywaniem przedniej szyby. Mokka - TRAGEDIA. Czy, ci konstruktorzy nie mogą kupić od kogoś jakiegoś patentu?. Dwa razy bym w coś czołowo wjechał. Coś okropnego. zaznaczam, że nie mam garażu. Ale panowie z Opla tak nie można Polonez był lepszy. I jeszcze raz - PORAŻKA.
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
ogrzewanie sprawdza się w naszych warunkach, co do klimatyzacji automatycznej nie można mieć żadnych zastrzeżeń oprócz tego że przy maksymalnej sile nadmuchu podczas schładzania nagrzanego auta jest trochę głośno ale tego żaden producent nie przeskoczył.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Klimatyzacja nie ma wpływu na spadek osiągów silnika. Autko w ziemie szybko się nagrzewa. Nowe rozwiązanie opla w odszranianiu przedniej szyby sprawdza się bardzo pozytywnie.
~Mokka 2014
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mankamentem są parujące szyby. Trzeba jeździć na klimie i wysokich obrotach wentylatora, który głośno pracuje.
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Klimatyzacja i wietrzenia super. Oczywiście w porównaniu do innych modeli samochodów jakimi do tej pory jeżdziłem.
~Smirnov399
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Największa tragedia z jaką miałem doczynienia w jakimkolwiek samochodzie, fiat 126p miał lepsze ogrzewanie.
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Wentylacja jest tylko przeciętna. Szyby lubią parować nawet przy czyściutkim filtrze kabinowym.
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Klima działa dobrze i szybko, 2 strefy to trochę bajer ale jest się o co z żoną posprzeczać :).
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo dobrze, klima 2-strefowa. Wszystko działa, jak należy.
Opel Mokka I SUV