Oceny Opel Movano II

Oceny Opel Movano II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Movano II

~Pele
Furgon 2.5 CDTI 145KM 107kW
mam auto 2,5 cdti moc 145 KM w wersji przeszklonej 8 osobowej L1H1 na kołach 16 cali. przyspieszenie od 0-100 to około 9 -10 sekund. jest naprawdę fajnym , pojemnym samochodem. gorąco polecam. to większy brat Vivaro. cena do jakości bardzo dobra. naprawy tanie podobnie jak cześci. jest to poprostu niemiecki polonez :)
~boss
Furgon 2.5 CDTI 100KM 74kW
Podsumowując bardzo fajne, praktyczne, pewne w prowadzeniu, bezawaryjne i zaskakująco oszczędne auto z dużymi możliwościami. Szczegóły w komentarzach poniżej. Będę rozważał zakup takiego, tylko w wersji osobowej, na użytek domowy, bo koszty utrzymania nie odbiegają w zasadzie od przeciętnej osobówki, a mozliwości nieporównywalne.
~pwtl
Furgon 2.5 CDTI 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód jeśli się o niego dba, tak jak się należy.Jeśli kupisz bezwypadkowy,nie kombinowany to satysfakcja gwarantowana.Przyśpieszenie ,spalanie,cisza w kabinie jak dla mnie optymalne.Jest to drugi bus Movano,którym jeżdże,pierszy dał mi szanse na zaoszczedzenie i kupno nowszego modelu.Myśle,że to najlepsza rekomendacja.
~Grzesiek
Furgon 3.0 CDTI 136KM 100kW
od zakupu przez trzy miesiące zrobiłem 40.000 km , olej i filtry wymieniam co 20.000 nie jak książka serwisowa co 30.000 - serwisuję u zaufanego mechanika
~Piotr
napewno ładniejszy od mastera, mógłbym polecić movano 3.0CDTI
~Jacek
Furgon 2.5 CDTI 120KM 88kW
Auto przez lata użytkowania nigdy nie stworzyło żadnych problemów.
Dziennik kosztów dla Opel Movano II
8,8
~rok_car@op.pl
Furgon 3.0 CDTI 136KM 100kW
Udany model znacznie lepszy od poprzednich ktore tez użytkuje
~tj
~szymon