Oceny Opel Movano – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Opel Movano

~Paweł Szmuc
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 100KM 74kW
Jest to mój w kolejności czwarty bus, drugie MOVANO, a jeździłem krócej lub dłużej prawie wszystkimi markami. Z obecnej oferty na rynku konkurować może z nim tylko Fiat Ducato, ale biorąc pod uwagę koszty eksploatacji, także on przegrywa. Wybrałem Opla bo w bliźniaczym Reanault wychodziło wyższe spalanie. Ergonomia kabiny w modelu 2010- została znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniego modelu. Porównywalny pod tym względem jest tylko...
~Pele
Furgon 2.5 CDTI 145KM 107kW
mam auto 2,5 cdti moc 145 KM w wersji przeszklonej 8 osobowej L1H1 na kołach 16 cali. przyspieszenie od 0-100 to około 9 -10 sekund. jest naprawdę fajnym , pojemnym samochodem. gorąco polecam. to większy brat Vivaro. cena do jakości bardzo dobra. naprawy tanie podobnie jak cześci. jest to poprostu niemiecki polonez :)
~Martin
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 125KM 92kW
Opel Movano, bardzo dobry wybór, po silniku iveco 3,0 montowanym w Ducato, Boxer oraz Jumper to Opel nowsza alternatywa, ponieważ 2,3 cdti jest na łańcuchu. Z silnikiem nie miałem nigdy najmniejszego problemu. Pokusiłem się o porównanie z ducato 3,0jtd ponieważ posiadałem taki samochód.
~Martin
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 125KM 92kW
1,8
~olszewski
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Witam dwa razy jazda na lawecie z powodu rozrusznika urwana opaska z rury intercoolera wszystko to praktycznie w nowym aucie a teraz awaria sprawdzi wtrysk sprawdzi układ wydechowy w serwisie stwierdzili zatkany przewód różnicy ciśnień DPF niby naprawili zapłaciłem po 400 kilometrach to samo i to ma być samochód do pracy przebieg 100 tys
~boss
Furgon 2.5 CDTI 100KM 74kW
Podsumowując bardzo fajne, praktyczne, pewne w prowadzeniu, bezawaryjne i zaskakująco oszczędne auto z dużymi możliwościami. Szczegóły w komentarzach poniżej. Będę rozważał zakup takiego, tylko w wersji osobowej, na użytek domowy, bo koszty utrzymania nie odbiegają w zasadzie od przeciętnej osobówki, a mozliwości nieporównywalne.

Usterki Opel Movano

Opel Movano – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pwtl
Furgon 2.5 CDTI 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód jeśli się o niego dba, tak jak się należy.Jeśli kupisz bezwypadkowy,nie kombinowany to satysfakcja gwarantowana.Przyśpieszenie ,spalanie,cisza w kabinie jak dla mnie optymalne.Jest to drugi bus Movano,którym jeżdże,pierszy dał mi szanse na zaoszczedzenie i kupno nowszego modelu.Myśle,że to najlepsza rekomendacja.
~pejotka
Furgon L4H2 RWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Samochód godny polecenia. Moc 150km w zupełności wystarcza do jazdy po mieście i 6-ty bieg na trase do 140km/h. Super autko. Polecam.
3,4
~azbaz
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Ze względu na zbyt częste awarie które skutecznie zniechęcają do marki Opel/Renault
~Grzesiek
Furgon 3.0 CDTI 136KM 100kW
od zakupu przez trzy miesiące zrobiłem 40.000 km , olej i filtry wymieniam co 20.000 nie jak książka serwisowa co 30.000 - serwisuję u zaufanego mechanika
Opel Movano