Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Opel Movano

~Jacek
Furgon 2.5 CDTI 120KM 88kW
Opel Movano II
Auto przez lata użytkowania nigdy nie stworzyło żadnych problemów.
~azbaz
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Opel Movano III
Ze względu na zbyt częste awarie które skutecznie zniechęcają do marki Opel/Renault
~niki
Furgon 2.8 DTI 114KM 84kW
Opel Movano I
Brak szerszej gamy silnikowej,jak w przypadku Mercedesa. A 160KM przydaloby sie,oj przydalo ???
~przeczytajcie
Furgon 2.2 DTI 90KM 66kW
Opel Movano I
bo mimo ze rowno pracuje to jednak moc utracona i nie wiadomo czemu
~boss
Furgon 2.5 CDTI 100KM 74kW
Opel Movano II
Podsumowując bardzo fajne, praktyczne, pewne w prowadzeniu, bezawaryjne i zaskakująco oszczędne auto z dużymi możliwościami. Szczegóły w komentarzach poniżej. Będę rozważał zakup takiego, tylko w wersji osobowej, na użytek domowy, bo koszty utrzymania nie odbiegają w zasadzie od przeciętnej osobówki, a mozliwości nieporównywalne.
~Grzesiek
Furgon 2.2 DTI 90KM 66kW
Opel Movano I
Samochód pewnie się prowadzi,silnik jest dynamiczny i cichy.Ogólnie przyciąga uwage na siebie.Opelek jest wygodny i przestronny w środku.W tej cenie Movano to jedna z lepszych ofert na rynku.
~pejotka
Furgon L4H2 RWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Opel Movano III
Samochód godny polecenia. Moc 150km w zupełności wystarcza do jazdy po mieście i 6-ty bieg na trase do 140km/h. Super autko. Polecam.
~rok_car@op.pl
Furgon 3.0 CDTI 136KM 100kW
Opel Movano II
Udany model znacznie lepszy od poprzednich ktore tez użytkuje
~pwtl
Furgon 2.5 CDTI 120KM 88kW
Opel Movano II
Bardzo dobry samochód jeśli się o niego dba, tak jak się należy.Jeśli kupisz bezwypadkowy,nie kombinowany to satysfakcja gwarantowana.Przyśpieszenie ,spalanie,cisza w kabinie jak dla mnie optymalne.Jest to drugi bus Movano,którym jeżdże,pierszy dał mi szanse na zaoszczedzenie i kupno nowszego modelu.Myśle,że to najlepsza rekomendacja.
~Paweł Szmuc
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 100KM 74kW
Opel Movano III
Jest to mój w kolejności czwarty bus, drugie MOVANO, a jeździłem krócej lub dłużej prawie wszystkimi markami. Z obecnej oferty na rynku konkurować może z nim tylko Fiat Ducato, ale biorąc pod uwagę koszty eksploatacji, także on przegrywa. Wybrałem Opla bo w bliźniaczym Reanault wychodziło wyższe spalanie. Ergonomia kabiny w modelu 2010- została znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniego modelu. Porównywalny pod tym względem jest tylko...
Opel Movano

AUTOCENTRUM.PL S.A.