Oceny Opel Movano III

Liczba ocen

Najnowsze oceny Opel Movano III

~Paweł Szmuc
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 100KM 74kW
Jest to mój w kolejności czwarty bus, drugie MOVANO, a jeździłem krócej lub dłużej prawie wszystkimi markami. Z obecnej oferty na rynku konkurować może z nim tylko Fiat Ducato, ale biorąc pod uwagę koszty eksploatacji, także on przegrywa. Wybrałem Opla bo w bliźniaczym Reanault wychodziło wyższe spalanie. Ergonomia kabiny w modelu 2010- została znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniego modelu. Porównywalny pod tym względem jest tylko...
~Martin
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 125KM 92kW
Opel Movano, bardzo dobry wybór, po silniku iveco 3,0 montowanym w Ducato, Boxer oraz Jumper to Opel nowsza alternatywa, ponieważ 2,3 cdti jest na łańcuchu. Z silnikiem nie miałem nigdy najmniejszego problemu. Pokusiłem się o porównanie z ducato 3,0jtd ponieważ posiadałem taki samochód.
~Martin
1,8
~olszewski
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Witam dwa razy jazda na lawecie z powodu rozrusznika urwana opaska z rury intercoolera wszystko to praktycznie w nowym aucie a teraz awaria sprawdzi wtrysk sprawdzi układ wydechowy w serwisie stwierdzili zatkany przewód różnicy ciśnień DPF niby naprawili zapłaciłem po 400 kilometrach to samo i to ma być samochód do pracy przebieg 100 tys
~pejotka
Furgon L4H2 RWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Samochód godny polecenia. Moc 150km w zupełności wystarcza do jazdy po mieście i 6-ty bieg na trase do 140km/h. Super autko. Polecam.
3,4
~azbaz
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
Ze względu na zbyt częste awarie które skutecznie zniechęcają do marki Opel/Renault
2,9
~Mietek
Furgon L2H2 FWD 2.3 CDTI 146KM 107kW
3,5
~lukasz
Furgon L3H2 FWD 2.3 CDTI 125KM 92kW
skrzynia typowo oplowska, czyli troche czuc zgrzyty (na pewno nie mozna mowic o plynnym ruchu lewarka biegów) (Skrzynia biegów)