Oceny Opel Omega A Kombi

Opel Omega A Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega A Kombi

~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bycmoze faktycznie najwiekszy wplyw na doskonala ocene tego auta ma wplyw to ze ma bardzo maly przebieg i wlasciwie jest w stanie auta ok. 5-letniego a nie 20-letniego i mam punkt odniesienia w postaci poprzedniego egzemplarza. Chcialbym kazdemu kupujacemu ten model auta zyczyc aby trafil na tak dobry egzemplarz jak moj bo wtedy naprawde widac ze to bardzo dobry samochod. W sumie dlatego tez otrzymal tytul European Car Of The Year 1987 to o...
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Autko jak na swój wiek przyprawia czasem o drobne problemu ale taki urok. Poza tym jak ma sie takie auto to aż miło od czasu do czasu przy nim coś pogrzebać, w zamian na pewno się nam odwdzięczy. Dobrze się prowadzi. Polecam dla osób które lubią przestronne autka.
3,8
~wieslawrz
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ten samochód przewyższył moje poczatkowe oczekiwania. Jak na samochód który miał już 13 lat spisywał sie ponadprzecietnie. Doskonały komfort w czasie jazdy, nie czuje się predkości, bardzo dużo miejsca w samochodzie (półciężarówka) :) Główne minusy: Korozja: progi, nadkola itp. i spalanie prawie 13 litrów gazu po mieście.
~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Mój opel ma 200tys przebiegu kupiłem go od właściciela który o niego nie dbał (luźne paski, braki oleju, świece, przewody wysokiego napięcia) za śmieszne pieniądze - ale warto było. Trochę się zaopiekować a OPEL na pewno się odwdzięczy.
~CHUDY 20E DAYMANT SADAN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
MAŻYŁEM O TAKIM,KUPIŁEM TAKIEGO,MAM GO I WCALE MNIE NIE ZEŻARŁ JAK MNIE OSTRZEGALI 20BENZ DOHC I JEŻDZE BEZ GAZU A NAWET BŁYŁO BY MI SZKODA MĘCZYC SILNIK JAK CIE NIESTAC NA UTRZYMANIE TO SE KUP SUZUKI ALTO LUB INNY WYNALAZEK CO MAŁO PALI.
3,5
~fotozen
Kombi 3.0 156KM 115kW
Samochod dosc awaryjny - czesto cos go boli. Jedno sie zrobi to drugie wychodzi. Wersje V6 - drogie czesci. Poza tym ogromna przyjemnosc z jazdy. Wygoda, komfort, bezpieczenstwo. Swietna elastycznosc, przyspieszanie od 100km/h w gore (mowa oczywiscie o MV6). Spalanie ok. Jak na ta mase i pojemnosc i automat 16 l Pb w miescie i 8-11 w trasie to gitara.
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Kombi
10,8
~caller
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto wiadomo ma już trochę lat, ale jego opływowe kształty mogą się podobać. Jest wielkie i wygodne. Dojechalem nim z Polski do Chorwacji i z powrotem bez najmniejszego problemu, przejechałem 1000km jednego dnia na urlop bez problemów i zmęczenia. Na autostadach trzeba się pilnować bo auto niewiadomo kiedy jedzie 150 -160km/h bez najmnieszych problemów. Ogólnie auto jest dla mnie super. j
~Krisker
Kombi 2.4 i 125KM 92kW
Świetne auto do wożenia sporych ładunków (płaska podłoga bagażnika nawet po złożeniu siedzeń!), a także dobry krążownik szos :) Po mieście też znośnie - wpomaganie i dość mały promień skrętu nie utrudniają parkowania, w przeciwieństwie do wymiarów ;) Wygodnie, pewnie i przyjemnie. Za tą cenę nie ma na rynku nic młodszego, lepiej wyposażonego i większego niż Omega.
~sl Łobi
Kombi 3.0 156KM 115kW
Mam porównanie pomiędzy rocznikiem `96 i `98 oraz silnikami 2,0 i 3,0 .Silnik o niebo lepszy ten 3,0 (spalanie nawet podobne).W 2,0 trzy razy pęknął kolektor wydechowy,wypaliły się zawory na 4 cylindrze no i spalanie oleju ponadprzeciętne.Narazie w 3,0 jest wszystko ok.Słabe zabezpieczenie antykorozyjne.Jak pisałem wyżej szyberdach pomimo klimy to bardzo dobra opcja-warto go mieć a w fotelach recaro po 1200km drogi tyłek nie boli.
2,3
~Z38R0
Kombi 2.3 D 73KM 54kW
Fajnie się jeżdzi ale niski koszt zakupu ani w sumie wysoki komfort nie rekompensują bolesnych kosztów eksploatacji . raczej mając auto z tamtych lat należy się nastawić że będziemy ostatnim właścicielem i obrać do tego odpowiednią strategię użytkowania.
Opel Omega A Kombi