Oceny Opel Omega A Kombi 2.0 100KM 74kW 1990-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Omega A Kombi 2.0 100KM 74kW 1990-1994

~p_reyo@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
Ałto jest klasą samo w sobie. Combi nadaje się zarówno jako limuzyna jak i ciężarówka ze względu na ogromną przestrzeń bagarzową. Jeśli ktoś zamierza urzywać auta jako samochodu rodzinnego a równocześniepragnie od czasu do czasu przewieźć np. krowę :) POLECAM. Inne combi po prosty przy nim odpadają.
~Bożena
Kombi 2.0 100KM 74kW
Jeśli komuś 19to letnie chodzi tak jak moja Omega to niech napisze o tym. Nie oddam jej na złom dopóki nie padnie całkowicie. Stara, wysłużona, pokryta rdzą i nadal chodzi, zapala na dotyk. Super!
~combo@o2.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
Ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i dlatego go polecam. Duży, ładny, wygodny i nie rzucajšcy sie w oczy (dla mnie zaleta).
3,5
~Goccolo
Kombi 2.0 100KM 74kW
wszystko jest bardzo fajnie, tylko usterki są strasznie denerwujące
3,5
~Michał
Kombi 2.0 100KM 74kW
Ogólnie może być, ale gdybym mógł wybrać drugi raz to kupiłbym np. Audi avant 100 lub MB 124
~Jacek 2y22k@poczta.wp.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
doskonałe wielkie auto takie jakie chciałem, półtora metra blachy przed moim nosem i jescze więcej za mną, wygoda, wygoda i jescze raz wygoda

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Kombi 2.0 100KM 74kW
Gaz i benzyna prawidłowo z +, moc trochę mała ale nie jeżdżę na zawody, wystarczy, do ruszenia ze świateł. (Silnik)
~mim@inetia.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
śmiesznie niskie ceny części zamiennych jak na tą klasę auta (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Opel Omega A Kombi