Oceny Opel Omega A Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1986-1994

Opel Omega A Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1986-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega A Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1986-1994

~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bycmoze faktycznie najwiekszy wplyw na doskonala ocene tego auta ma wplyw to ze ma bardzo maly przebieg i wlasciwie jest w stanie auta ok. 5-letniego a nie 20-letniego i mam punkt odniesienia w postaci poprzedniego egzemplarza. Chcialbym kazdemu kupujacemu ten model auta zyczyc aby trafil na tak dobry egzemplarz jak moj bo wtedy naprawde widac ze to bardzo dobry samochod. W sumie dlatego tez otrzymal tytul European Car Of The Year 1987 to o...
~użytkownik 5
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za pieniadze, które zapłaciłem za 6 letnie auto - to chyba trudno by kupić coś lepszego. Pakowne objętościowo i kilogramowo. Jeździ się tym doskonale, dobrze się trzyma drogi. Przy pierwszych kilometrach po zakupie można stracić poczucie prędkości. Przez 5 lat jazdy - kompletnie nic nie musiałem robić (poza sprawami związamymi z eksploatacją). Nie ma znaczenia czy zapalam go rano po 20 st. mrozie czy na gorąco - przebieg 185000 km, oczywiście...
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Autko jak na swój wiek przyprawia czasem o drobne problemu ale taki urok. Poza tym jak ma sie takie auto to aż miło od czasu do czasu przy nim coś pogrzebać, w zamian na pewno się nam odwdzięczy. Dobrze się prowadzi. Polecam dla osób które lubią przestronne autka.
3,8
~wieslawrz
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ten samochód przewyższył moje poczatkowe oczekiwania. Jak na samochód który miał już 13 lat spisywał sie ponadprzecietnie. Doskonały komfort w czasie jazdy, nie czuje się predkości, bardzo dużo miejsca w samochodzie (półciężarówka) :) Główne minusy: Korozja: progi, nadkola itp. i spalanie prawie 13 litrów gazu po mieście.
~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Mój opel ma 200tys przebiegu kupiłem go od właściciela który o niego nie dbał (luźne paski, braki oleju, świece, przewody wysokiego napięcia) za śmieszne pieniądze - ale warto było. Trochę się zaopiekować a OPEL na pewno się odwdzięczy.
~CHUDY 20E DAYMANT SADAN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
MAŻYŁEM O TAKIM,KUPIŁEM TAKIEGO,MAM GO I WCALE MNIE NIE ZEŻARŁ JAK MNIE OSTRZEGALI 20BENZ DOHC I JEŻDZE BEZ GAZU A NAWET BŁYŁO BY MI SZKODA MĘCZYC SILNIK JAK CIE NIESTAC NA UTRZYMANIE TO SE KUP SUZUKI ALTO LUB INNY WYNALAZEK CO MAŁO PALI.
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Kombi 2.0 i 115KM 85kW
10,8
~caller
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto wiadomo ma już trochę lat, ale jego opływowe kształty mogą się podobać. Jest wielkie i wygodne. Dojechalem nim z Polski do Chorwacji i z powrotem bez najmniejszego problemu, przejechałem 1000km jednego dnia na urlop bez problemów i zmęczenia. Na autostadach trzeba się pilnować bo auto niewiadomo kiedy jedzie 150 -160km/h bez najmnieszych problemów. Ogólnie auto jest dla mnie super. j
~Robert Mól
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
JAK NA MOJE POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI JEST TO AUTKO IDEALNE, OGROMNE PAKOWNE I NIEDROGIE W UTRZYMANIU ( PRZYKŁAD NAPRAWY ROBIĘ SAM, A UBEZPIECZENIE NA ROK PRZY ZNIŻKACH OC WRAZ Z NW TO JEST 490 ZŁ ) NIC INNEGO NIE CHCĘ JEDYNY MINUS KOROZJA TRZEBA UWAŻAĆ JAK CHOLERA I OD RAZU WSZYSTKO ROBIĆ BO SIĘ ZEMŚCI.
3,6
~Tommy
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto naprawde szybkie na LPG jechalem nim 200 i nie dzialo sie nic i bylo naprawde spokojnie w srodku .Nic nie rzucalo i nie stukalo. Zniechecaja te usterki ale moze to tylko tak moj typ tak ma?! OGOLNIE NIE POLECAM!
~pablo
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Omege kombi uzytkujemy od roku i jestesmy z niej bardzo zadowoleni,komfort jest zajebisty,ta przestronnosc,wyglad to naprawde klasa wyzsza,co prawda chcialbym silnik 2.6 ale ten co mamy w zupelnosci nam wystarcza,jako wade moge zaliczyc slaba odpornosc na rdze,ale poza tym samochod jest super,polecam wszystkim to auto.
Opel Omega A Kombi