Lista ocen Opel Omega A Sedan 2.0 99KM 73kW 1990-1994 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 2.0 99KM 73kW
Komfortowe auto,ale za zbyt wysokie koszty w eksploatacji.Części nie są drogie,ale to spalanie...Silnik b. wytrzymały (5-6tys obrt. bez problemu prawie cały czas) jednak za słaby na 1,5t.Przy szybkiej jeździe trzeba bardzo uważać na mokrym!Po obniżeniu zawieszenia dużo lepiej,ale bez rewelacji.W trasie komfort rewelacyjny!Przy maksymalnych prędkościach 190/200km/h prowadzenie pestka.Nie czuć prędkości.Ogólnie dobrze mi się jeździ,ale za drogo.
~marcinus11
Sedan 2.0 99KM 73kW
auto mam od kwietnia tego roku, wachałem się z kupnem tak dużego auta, każdy mi to odradzał, bo dużo pali ciężko z zaparkowaniem, ale teraz jestem zniej bardzo zadowolony, wygodne duże auto rodzinne z wielkim bagażnikiem. Polecam każdemu. Napewno następne moje atuo to tęż będzie omega, poprostu zakochałem się w tym aucie, mimo że jest białe, a takie zupełnie mi się nie podobają.
~IREK.PIEKARY@INTERIA.PL
Sedan 2.0 99KM 73kW
jedyny problem to rdza na podwoziu i zbiornik paliwa ale sprawę załatwiła szpachla z włóknem szklanym. Zatrzymała wycieki. Spawdzone zresztą w kilku samochodach z dobrym skutkiem.
~howard2małpapoczta.onet.pl
Sedan 2.0 99KM 73kW
Swietne auto jak będe zmieniał to tylko na nowszą Omege.W mojej troszke brakuje mi klimy,szczególnie brakowało jej w Chorwacji :-)).
~Kuba
Sedan 2.0 99KM 73kW
jesli chodzi o silnik i komfort jazdy jest spox, ale blachy :/.......... jak to w Oplach.
Opel Omega A Sedan