Lista ocen Opel Omega B Kombi (203) - Widoczność

Na liście zabraknie 193 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tygrys ;-)
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z widocznością to różnie bywa do przodu i na boki jest świetnie, ale do tył w kombi to albo wyczucie auta, albo inwestycja w czujniki cofania pozostaje haha Feler to lusterka zewnętrzne strasznie się chlapią podczas jazdy w deszczową pogodę i po 30 min. w trasie nic prawie nie widać, jedyny ratunek to podgrzewane lusterka haha ale te chyba ma każda Omega
~xilb
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Do przodu i przez lusterka zewnętrzne jest bardzo dobrze (duży zakres regulacji fotela i lusterek, brak martwego pola), do tyłu gorzej ale auto ma 5 m długości, nie oszukujmy się. Seryjne czujniki odległości załatwiają sprawę parkowania i można wszędzie się wcisnąć bezstresowo nawet na milimetry (oby tylko nigdy się nie popsuły).
~Jaskuł
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
szkoda że jak w większości współczesnych aut w ogóle nie widać maski. utrudnia to trochę manewrowanie, zwłasza komuś kto nie miał do czynienia z takim kolosem;) mocno pochylona przednia szyba i odsunięte do przodu przednie słupki sprawiają że można się trochę poczuć jak w vanie. duży plus za lusterka
~LouD
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Auto jest duże i długie, ale widoczność całkiem dobra. Nie widać maski a przód wolno opada ku dołowi, ale można się przyzwyczaić. Do tyłu dobrze gdyż tylna szyba to praktycznie koniec samochodu nie licząc haka. Czasami może przeszkadzać tylny środkowy zagłówek, ale w każdej chwili można go wyjąć :)
~darek-opole
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
widok maski nie daje pełnego obrazu. Trudno wyczuć dziób , o rufie nie wspomnę. naprawdę potrzeba wiele wprawy w jeżdzeniu aby nie porysować sobie zderzaków. Te zaokrąglone szyby nie \"spajają\" z autem i trochę fałszują to co jest obok niego. Lusterka mogłyby być ciut większe.
~Gumiś
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z przodu nie widać maski (jest zagięta na dół), jeśli chodzi o tył, ciężko się zorientować, czy zaraz nie uderzy się w coś cofając. Jestem dość dobrym kierowcą, świetnie parkuję, ale omegą, mimo że mam już ją ponad 2 lata ciągle jest mi ciężko zmieścić się na mieście.
~jaco_fenderqwerrtzuzuiopiopżopżśswdfghjklłą
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Świetna. Duża przeszklona przestrzeń. Słupki (Kombi) są nie za grube i ustawione pionowo przez co nie zasłaniają bardzo przeszkód. Przy tej wiejkości auta trzeba wspomóc się lusterkami, ale jest na prawdę dobrze. Widoczność do tyłu wzorowa, z resztą tak samo jak i do przodu.
~Odlotowy kierowca zawodowy
Kombi 2.5 TD 131KM 96kW
Przyznam szczerze że jeżdżę zawodowo i dwa razy już została obtarta przeze mnie na parkingu, ale żona nic nie nabroiła...więc musi być dobrze :). Fajne, duże lusterka, jedynie przeszkadza odrobinę przyciemniona tylna szyba po zmroku, no ale co zrobić.
~jarekp_1986@wp.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
To jest naprwde bardzo dobrze( kombi) do przodu super an boki też, może tylko troche przeszkadzają słupki przednie, do tylu tez dobrze wiadomo gdzie się kończy a do tego mam hak:) Fajna wysoka pozycja za kierownicą tylko w tym pomaga, plus za duże lusterka.
~Sebastian Taxówkarz ze Szczecina
Kombi 2.5 TD 131KM 96kW
Mam wersję carawan czyli kombi i 3 zagłówki na tylnym oparciu kompletnie zasłaniają tylną szybę. Jednak duże, posiadające redukcję martwego punktu lusterka zewnętrzne kompensują praktyczny brak lusterka środkowego. Ps. zagówki można wyjąć i wtedy wszystko ok.
Opel Omega B Kombi