Lista ocen Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (81)

~Bambo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Ogólnie nie polecam, tylko dla fanatyków i garażowych dłubaczy. Jak szukasz auta żeby poprostu jeżdzić to nie kupuj omegi.
~Jarek W
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Auto świetne dla całej rodziny. Przestronne wnętrze, wysoki komfort prowadzenia, bezpieczne. Bardzo elastyczna i kulturalna jednostka napędowa. W zależności o trybu jazdy pali mało albo dużo :-)
~v6
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Jeżeli ktoś poszukuje taniego i dobrego samochodu to myślę, że Omega jest dobrym rozwiązaniem :)Trzeba znaleźć tylko dobry egzemplarz bo rdza potrafi dokuczyć ;] ale to raczej typowe dla Opli.Najlepiej kupować silniki 2,5 i 3,0 bo to są odpowiednie jednostki do tej masy auta :)jak ktoś boi się spalania i napraw to niech sobie Malucha kupi ;)
~neo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
auto świetnie się prowadzi jest ciche i komfotrowe może, przez automat nie można ruszyć z piskiem spod świateł ale potem rwie do przodu
~Draki
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
W tym segmencie i przedziale cenowym jast to najlepsza oferta. Za nie duze pieniądze mamy wygodne, duże, nie tak stare rocznikowo auto, które okazuje się jest mało awaryjne i jak na tą wagę dość oszczędne. Moją opinię zaniża trochę kiepski, zbyt czuły układ jezdny i jakaś niedoróbka w wentylacji, polegajaca na dość częstym parowaniu szyb. Nosze się z zamiarem zamiany tego samochodu na Opel Omega 3,2 02r. :)
~Omegowiec ;p
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu :) Przy zakupie jak i późniejszym użytkowaniu zwracajcie uwagę na blacharke ponieważ lubi się pokazać rdza. Szczególnie krawędzie drzwi, nadkola, górna krawędź drzwi (pod uszczelkami).
~http://myomega.prv.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Bardzo bogate wyposazenie, szczegolnie w modelu MV6. Luksusowe auto, topowy model opla.
~vr61981@o2.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
niezle.ma nawet miły dzwiek,jednakze przy niskich obratach brakuje momentu obrotowego.niby automat,ale kiedy jedziemy na trasie przydało by sie troche wiecej pary do wyprzedzania. w trybie sport radzi sobie swietnie,! (Silnik)
~dragonbial@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Miałem już trzy omegi z różnymi silnikami (oprócz wielu innych aut), wiec mam pewne porównanie. Na pewno są lepsze samochody - jeździłem i BMW i Lexusem, ale ja zawsze uważałem omegę caravan za najładniejsze auto w swojej klasie i jedno z ładniejszych w ogóle (może pomijając wersję C). Jednak dopiero wersja 3-litrowa daje prawdziwą radość z jazdy. Caravan ma utwardzone zawieszenie, co znakomicie wpływa na właściwości jezdne, bez zauważalnego...

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wrobel
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Auto z zadbanych rąk, w dobrym stanie, na pełnej opcji, w automacie. Troche do roboty jest jak to w każdym aucie używanym. Komfort niesamowity, długie trasy w ogóle nie męczą. Jak na mase 2 ton ( z kierowcą, graty w bagażniku itp ) auto naprawde szybkie. (Silnik)
Opel Omega B Sedan