Lista ocen Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek W
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Przestrzeń kosmiczna - chociaż w Omedze Estate siedzenia w tylnej części pojazdu są mniej komfortowe niż w sedanie, ale za to po złożeniu siedzeń mogą się położyć swobodnie dwie dorosłe osoby - testowałem (ja mam 185 cm wzrostu, moja dziewczyna mniej :-).
~Bambo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Przestrzeni do siedzenia nie brakuje, wewnątrz jest szeroko, fotele są wygodne. Problem się zaczyna jak mamy bagaże ale o tym pisałem już wcześniej.
~KOLIBERK www.myomega.ovh.org
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Badzo komfortowe auto dla 4 osob. Kierowca ma bardzo duze mozliwosci ustawienia fotela, lusterek, kierownicy. Wszystko jest z pamiecia.
~wrobel
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Jestem dużym chłopem, fotel mam mocno odsunięty i położony, mimo to jesli nawet ja siadam za tym moim fotelem to mam sporo miejsca.
~neo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
auto jest olbrzymie wiec i miejsca jest bardzo dużo z tyłu 3 osoby jadą komfortowo z przodu po królewsku . miejsca jest ogrom.
~Draki
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Dla mojej cztero osobowej rodziny wystarczająca a i dla autostopowicza miejsce się zanajdzie.
~Omegowiec ;p
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Miejsca jest aż nadto, w każdym miejscu tego samochodu, zarówno na nogi jak i nad głowami.
~nikita
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
wewnątrz samochód ma optymalne warunki dla 4 osobowej rodziny nawet w dalekie trasy daje duży komfort jazdy
~szczena
mam prawie 2m a pasażer za mną jeszcze sporo miejsca na wyciągnięcie nóg
~v6
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Z tyłu bez problemu zmieszczą się 3 osoby :)Dużo przestrzeni w całym samochodzie :)
Opel Omega B Sedan