Lista ocen Opel Omega B Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW 2000-2003 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldemar
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Całokształt oceniam dobrze, samochód tani w zakupie lecz niekoniecznie tani w eksploatacji. Jeżeli ktoś chce oszczędzać i pakować tanie zamienniki, to radze przemyśleć zakup trzy razy, bo doprowadzisz do ruiny swój portfel i auto. Dbając o przeglądy, stosując oryginalne części zamienne to auto odwdzięczy się długą bezawaryjną jazdą. Komfort, i gabaryty małego pokoju we wnętrzu jest niesamowity jak za takie pieniądze. Największy słaby punkt to...
~wickerman
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
jak dla mnie jest to naprawde bardzo dobry samochod wysokiej klasy ktory kosztowal grubo ponad 100 tys. w momencie zakupu w salonie. wygodny i komfortowy oraz co najwazniejsze niezawodny i bardzo! ekonomiczny za naprwde stosunkowo nieduze pieniadze
~dziubek5000@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Doskonaly komford jazdy, niezawodna, dobry skret, jak na swoja wielkosc ma dosc dobre przyspieszenie, tempomat ulatwia wiele zachodu szczegolnie przy dlugiej jezdzie na autostradzie, naglosnienie bez zarzutow, doskonale oswietlenie.
~duży facet
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Dałbym 5 ale do doskonałości daleko i czwóreczka wystarczy. Widać kilka oplowskich niedoróbek zwłaszca jeśli chodzi o trwałość niektórych tworzyw .
~lukaszprocyk@interia.pl
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Jestem zadowolony z Omegi bo jest to duże, bezpieczne i bogato wyposażone auto. Mimo wszystko polecam silnik 2.2dti bo jest oszczędny.
~yacpac@gmail.com
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
wersja design edition - ma prawie wszystko co trzeba, klima, alufelgi, skóra, navi - i ta wygoda szczególnie na tylnej kanapie
~martin.zielnik@gmx.de
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
auto..przy relatywnie ekonomicznym spalaniu..jest elastyczne ..przyjemnie sie prowadzi..doskaonale wrecz na dluzsze trasy..
~granatus@vp.pl
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Idealne to nie jest ale takich to chyba nie ma i nie bedzie. Ogulnie to zadowolony jestem.
~Wolnikus
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto ciekawe ale awaryjne- niestety poważne sprawy. nie polecam
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
7,2
~IRMSCHER
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Bardzo dobre auto i godne uwagi
Opel Omega B Sedan