Lista ocen Opel Tigra I (89) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goro1986@o2.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Autko kupione w 2001 roku za 26 tyś złotych, i od tego czasu jako 2 samochód w domku, osobiście jeżdze nią od 6 lat (z małą przerwą gdy chciałem sie przesiąść na nowszego Opla Corse C z 2000 roku, ale to nie było to), bo tyle mam prawko i chce nią jeździc cały czas i nigdy nie przestawać :)))
~marcelm10
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
obecnie na dobry egzemplarz trzeba wydać 10-12 tyś wydaje mi się że jest to stosunkowo nie wiele jak na samochód o sportowej stylistyce, tym bardziej, że większość jest bardzo dobrze wyposażona... pomimo drobnych wad uważam,że jest to pojazd wart swej ceny
~zawiedziona
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
stary model zajeżdżony przez małolatów i na pewno dla małolatów świeżo po kursie prawa jazdy się nie nadaje, sportowa sylwetka i silnik kuszą nogę a niewprawny kierowca może się na tym zgubić wylatując z drogi
~Driver
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
to oceniam na 6+. Auto jak na swoja cene jest niesamowite, ale nie polecam kupowania najtanszego modelu jaki tylko jest, bo moga byc problemy. Za ok. 7-8tys mozna kupic juz fajny samochod. Takich po 4 i taniej nie polecam.
~Piotrex
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Niech wszystkie inne fury sie schowaja. Za ta cene co kupimy Tigre nie kupimy nic lepszego!!! Tylko tu mamy cala elektryke, dobry silnik, swietna sylwetke auta, i solidne niemieckie wykonczenie....a to ze male......Male jest piekne:)
~ponti222
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
10 tys to troche za dużo jak na to auto. Stylistyka bardzo ładna ale nie za tą cene. w tej cenie Kupi już Forda Pume który o wiele lepiej wygląda, lu coś wiekszego vectre lub omege. przynajmniej gównem sie nie jeżdzi
~Bobis
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Tigra z takim wypasem jak moja kiedys kosztowala blisko 70tys.zł. Teraz mozna cos takiego kupic w okolicach 10-15 tys. Mojej chyba nie sprzedam przez sentyment. A jesli bym sprzedawal to nie oddam jej za frajer.
~niema takiego stopu na jakim bym sie zatrzymal
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
mysle ze godne zainteresowania autko dla osob kroe nie lubia szukac miejsca na parkingu bo tyma utem dasei wcisnac wszedzie jak i dla osob ktore ceia dynamiczna jazde i plynnasc w pokonywaniu zakretow...codziennosci:)
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Kupiłem autko, kiedy miało 5 lat. Moim zdaniem, cena wygórowana i znacznie różniła się od podawanych w katalogach i prasie. Ale kupiłem - podobało mi się. Wolałbym z silnikiem 1,6 (zdecydowanie!!!), ale nie było!!! (komis).

Usterki Opel Tigra I

Opel Tigra I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamilo 1010
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Za tą cenę uważam że warto kupić Tigę chociażby ze względu na wybicie sie z tłumu. Aha dla pajaców którzy mówią że to auto dla dziewczyny to lekkie sprostowanie...jest Na Dziewczyny jeśli już;)