Lista ocen Opel Vectra A (371) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 471 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BOBER
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Miejsca jest bardzo durzo z przodu jak i z tyłu. i WIELKI bagarznik. Na wakacje pięcio osobowa rodzina z psem:) morze jechać bez problemu
~rafałek
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
sporo miejsca dla kierowcy i pasażera, ale z tyłu robi sie ciasnawo bo jestem wysoki 187cm. ale fotel z przodu ma super regulacje i jest wygodny.
~samadhi
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Małe auto to nie jest. Mam 190 cm wzrostu i nie czuję braku miejsca. Spałem w aucie na przednim siedzeniu przez kilka dni z rzędu i żyje i mam się dobrze :-)
~felion
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Autko z zewnątrz wydaje się małe, wersja hatchback, jednak w środku jest bardzo przestronne. W tyle spokojnie siedzą 3 dorosłe osoby, ale nie puszyste.
~Vauxhall
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
na przednich fotelach jest pod dostatkiem miejsca kierowca i pasażer mają dużo miejsca, ale z tyłu to jednak powinno być więcej miejsca!!!!
~miszka200
Sedan 1.6 82KM 60kW
Wnętrze bardzo przestronne, wygodne fotele dobrze trzymają na zakrentach. Jechałem nim z Holandii i nie odczuwałem dystansu którt pokonałem.
~rwas@pgi.waw.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
przestronne, nie narzekam regulacja fotela dużo pomaga, dzielona kanapa, bagażnik duży plus tego auta choć marzę o hatchbeku ,sedan nie jest tak funkcjonalny
~Łyha from Żnin
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Jest dobrze ale nie świetnie ponieważ jest to auto klasy śreniej. W cztery osoby jedzie się wspaniale. Podlokietnik z tyłu robi swoje.
~staydark
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Wielki bagażnik, wygodne fotele, dużo miejsca na nogi. Auto nie jest krążownikiem, ale jedzie się naprawdę wygodnie!
Dziennik kosztów dla Opel Vectra A
9,1
11,1
~Adams
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
z przodu miejsca jest dosyc duzo mam ok. 195cm i sie spokojnie mieszcze z tylu jest juz troche gorzej noale z tylu nigdy nie jezdze