Lista ocen Opel Vectra A Sedan (301) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 395 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
jako kierowca nie narzekam, miejsca jest duzo, ulatwia to fotel ktory mozna ustawiac w 3 plaszczyznach(gora,doł-przod tyl oraz opieradlo. jak jechalem jako pasarzer z przodu to tez dobrze, z tylu tez nikt nie narzekal, a podlokietnik na tylniej kanapie daje wiekszy konfort no i np.moj brat (190cm) nie narzeka ze bije o sufit glowa wiec ok
~Trabancik_KUMPEL
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Pelno miejsca w srodku z tylu i z przodu. Ogromny bagaznik (w sedanie 530 litrow). Mercedes S klasse i BMW 7 maja 500 litrow poj bagaznika. Super wygodne fotele z przodu. Mozna na nich spac i sie wygodnie wyspac - naprawde. Spedzilem na nich duzo nocek i byly super wygodne. Podczas jazdy tez sa super wygodne.
~SoLo__19
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Mam 191 cm wzrostu ale jak fotel przesune maksymalnie do tyłu to nie moge dostać do pedałów ale nawet jak ktoś jedzie za mną to nie ma cisno. Wnetrze jest przestronne a w szczególności bagażnik ma dużą pojemnośc ok 550 litrów pozwala to zabrać dużo bagazy, autem bez problemu możnna wybrać się we czwórke na długą podróz.
~Zenobiusz Zimny
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Dla kierowcy o nawet dość znacznych gabarytach miejsce znajdzie się zawsze, a pozycja za kierownicą będzie wygodna. Niestety, przy takim ustawieniu fotela kierowcy, pasażer siedzący za nim z tyłu ma niekoniecznie zbyt wiele miejsca na nogi... No cóż, konstrukcja jest już dosyć wiekowa...
~Przem_0o
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Oj tu narzekać nie można, jechałem z rodziną nad morze w 4 osoby + pies i nikt na brak miejsca nie narzekał. Mimo mojego dość wysokiego wzrostu pasażer za mną miał wystarczająco dużo miejsca na nogi aby rozwalić na tylnej kanapie :)
~misiek
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Jest nieźle bo to klasa średnia więc i miejsca jest sporo w środku. Jednak mój model to sedan do którego bagażnika nic większego nie wciśniemy, nie to co w kombi, czy w hatchback'u. Tutaj przeszkodą jest tylne okno wyznaczające granicę wysokości otworu bagażnika.
~adamrubacha@gmail.com
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
duża przestrzeń dla pasażerów oraz kierowcy, lecz gdyby w samochodzie na przykład siedziało 4 mężczyzn po 190 cm wzrostu to względem przestrzeni i przestronności Ci panowie mieliby niezbyt duży komfort podróżowania, lecz samochód jak na ten wiek produkcji oferuję dużą przestrzeń.
~Piotr
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Miejsca jest naprawde sporo i jest wygodnie. Piata osoba na środku raczej bedzie sie meczyc w dłuzszej trasie. Tylna kanapa mogła by być bardziej miekka. Mam kolege ktory ma Astre Gt ten sam rocznik i mimo ze jest tam mniej miejsca z tyłu siedzi sie tam znacznie wygodniej.
~Adam Jusyn
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Powiem szczerze że wybrałem to auto spośród innych właśnie dla przestrzeni. Opel vectra to prawdziwa kabaryna. Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Mam 198 cm wzrostu i mieszcze sie bez problemu. Dodatkow ten ogromny bagażnik. Mieści mnustwo bagażu. Super.
~Scorpik
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Więcej miejsca niż się wydaje. Kolana swobodne, a jestem osobą nie najniższą (180cm). Fotele przednie maksymalnie do tyłu i tylko koszykarz by mógł mieć z tyłu ewentualne niedogodności, ale też niewielkie. W Audi 80 jest tego miejsca znacznie mniej.
Opel Vectra A Sedan