Lista ocen Opel Vectra A Sedan (696)

~Kendziorrr
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Na terkoczących przegubach, dziurawej podłodze, zardzewiałym tłumiku, cieknącym silniku, cieknącym wspomaganiu, braku ręcznego, nie zmienianym rozrządzie rok po terminie, nie zmienianym filtrze oleju itd. zrobiłem 30000km. Pojechałem nad morze robiąc 700 km i nic.
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto świetne, pomimo wieku dobrze się prezentuje, wygodne, w miare ekonomiczne. Tanie części zamienne. Niestety gdy żle trafimy - ręce pełne roboty... tydzień jazdy i znów do mechanika...
~Miras
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód zakupiony osobiście w Niemczech od pierwszego właściciela notabene sąsiada rodziny. Auto z przebiegiem 112tyśkm ;) książka serwisowa.Właściciel 39rocznik auto zadbane, wygodne ale trochę za dużo się działo, jedyny plus to części zamienne są tanie. Odnoszę wrażenie że auto było \"zastane\" i mało jeżdżone po zakupie dziennie robiłem ok 100km dom-praca-dom cykl mieszany i to był chyba szok dla niej. Z Każdym kilometrem podały uszczelki...
~ciechanowski@elknet.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
do vectry przesiadłem się z tavrii, skok technologiczny nie do opisania. ogólnie auto sprawia dobre wrażenie wizualne, zadbane, postawione na fajnych alufelgach powoduje, że są ludzie którzy się jeszcze za nim na ulicy obejrzą.
3,6
~t-madera@o2.pl
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Moje WŁASNE pierwsze auto, nie żałuję że nie kupiłem FIATA (CC, SC itp.)... ;-) Szkoda tylko że już na swój wiek niestety powoli się wykańcza i nie opłaca się w niego inwestować..
~maniek Elbląg
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
w srodku nic nie stuka nic nie puka wszystko po 16 latach trzyma sie na swoim miejscu nic nie odpada jest super , tylko wymieniac częsci eksploatacyjne i jezdzic , no chyba ze tylko moja vectra jest taka ze po 16 latach i 300k km jezdzi i nic jej nie jest
~Piotr
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Bardzo przyjemnie sie nią jezdzi, przyspiesza, Naprawde świetne auto. Poprawiłbym jakość blach, pare detali i wypisz wymaluj : Ideał .
3,8
~Artur
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Za smieszne pieniadze (2tys) mamy duzy wygodny samochod z gazem.. owszem mocno zuzyty, ale ja wole tkaiego opla od poldka czy starej renówki... Czesci pelno i baaardzo tanie, gdyby nie blacha to robic wsio i smigac dalej... Moj w chwili kupnia mial na licznku 174tys a w niemieckich papierach ostatni przeglad byl w 1996roku przy przebiegu 140tys... to teraz ma z 3x tyle..ale jedzie dalej i nigdy nie zawiódl..
~Trabancik_KUMPEL
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Super autko, polecam. Lubialem je od samego poczatku i lubire je dalej, malo awaryjne, parwie w ogole nicx sie nie psuje poza drobiazgami, ktore nie wplywaja na komfort jazdy i w ogle na jazde nim. Tylko ma troche malo mocy - tylko 71 KM, wolalbym co najmniej 90 KM (silnik 1.8). Ogromny bagaznik ma -530 litroe i jest w ogolr fajny jako autko.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra A Sedan
7,4
9,3
11,1
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie samochód naprawde fajny. Ekonomioczny jak na swoją moc i pojemność oraz wiek, usterek naprawde nie pojawia się duzó podczas eksploatacji wiec spokojnie można jechać w długie trasy, przy tym dobrze wyciszony i konfortowy - taka mała, tania limuzynka.
Opel Vectra A Sedan