Lista ocen Opel Vectra A Sedan 1.6 82KM 60kW 1988-1993 (34) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiciak-c@tlen.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Vectra nie ma poważnych usterek po za jedną...KOROZJA!!! Jak oplowi stuknie 10 lat zaczyna gnić w zawrotnym tempie i to w każdym miejcu...ale to opel i myślę,że nikogo kto miał opla to nie dziwi.
~kp z wrocławia
Sedan 1.6 82KM 60kW
jak na razie nic takiego nie miałem a trzeba pamiętać że auto ma już ponad 210000km, ale chyba tylko dlatego że większość km było zrobione na normalnych zagranicznych drogach a nie na naszych dziurach
~ArriS
Sedan 1.6 82KM 60kW
Poważne usterki w ciągu 7 lat miałem trzy. I nie było to nic strasznie drogiego. Łącznie na naprawę tych usterek wydałem jakieś 400zł. Jak na 7 lat to nie dużo.
~ghandi_pl@go2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Wymiana: alternatora, stacyjki, sprzęgła, zawieszenie przód i tył, blacharka tył, klaksonu, rozrusznika, cieknące uszczelki, olej w aparacie zapłonowym, korozja podłogi.
~mariaczi80
Sedan 1.6 82KM 60kW
wymieniłem chłodnice , alternator, przewodu wysokiego napięcia, kopułkę, aparat zapłonowy, części które zużywają się, tłumik, kolocki...
~prezes_mafii@wp.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Gniją nadkola (jak w kązdym oplu z tych lat) ale po wymianie reperaturek powinno być ok. Progi zresztą też gniją. Aparat zapłonowy łatwo zalać wodą. Reszta ok
~Xavier
Sedan 1.6 82KM 60kW
Zawodny i to bardzo. Ciągle się coś psuje. Szybko koroduje. Zaliczyłem już chyba wszystkie poważne naprawy: silnik, zawieszenie, zapłon.
~DANIELO Z WOLSZTYNA
Sedan 1.6 82KM 60kW
Do powarznych usterek zaliczam niezbędną wymiane pompy wodnej siadła zimą, zimering przy aparacie zapłonowym, no i sąde Lambda siadła zaraz po załorzeniu gazu
~Ada
Sedan 1.6 82KM 60kW
Rozrusznik, pompa wodna, 2x zerwany pasek rozrządu (bez jakichkolwiek następstw!!!) i to po zamontowaniu w ASO !!!. Więc teraz omijam ASO daleko...
~krzyych
Sedan 1.6 82KM 60kW
Wymienilem juz -ciegno skrzyni biegow ,chlodnice , sprzeglo,dwa semeringi polosi,sworznie razem okolo 1400zl same czesci.
Opel Vectra A Sedan