Oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 82KM 60kW 1988-1993

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 82KM 60kW 1988-1993

~tomekbehind
Sedan 1.6 82KM 60kW
Polecam to auto każdemu, rewelacja, niezawodny prosty silnik z gaźnikiem nie sprawia żadnych problemów, mnie auto osobiście zachwyciło rewelacyjnym spalaniem, zawieszenie przód trzeba robić ze 2 razy w roku - łączniki stabilizatora itp. korozja też widoczna, ale ogólnie rewelka, przez 5lat nie zawiodło ani razu. Raz w roku przy wymianie oleju trzeba dołożyć i zrobić co trzeba (nie czekać aż coś padnie całkiem) i to się odwdzięczy...
~wiciak-c@tlen.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Auto mam 9 lat, ani raz mnie nie zawiódło i pomimo iż kupiłem FRONTERĘ zostawiłem Vectrę jako drugie auto "w rodzinie". Jest praktycznie niezawodne pomimo dużych oznak korozji, odpala nawet w największe mrozy....być może to zasługa niezawodnego silnika 16SV zasilanego gaźnikowo rodem jeszcze z Ascony (oczywiście bez katalizatora i znienawidzonej przez kierowców sondy lambda). Vectra posiada wręcz zdumiewające właściwości jezdne...idealnie...
~ArriS
Sedan 1.6 82KM 60kW
Ogólnie należy się temu autu mocna 4. Dobry samochód dla młodego kierowcy. Dobrze się prowadzi, sporo miejsca w środku, mało awaryjny. Tani w utrzymaniu. Minusem jest ogrzewanie i karoserie lubi złapać rdza.
~lukasz505@go2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Samochód o dobrym jak na tamte lata układzie jezdnym i silniku. Wnętrze przestronne. Fotel kierowcy ustawiany w trzech płaszcyznach (1992!!!) i b. dobra ergonomia sprawiają, że nawet na długie przejażdżki są przyjemne (może siedzenie troszkę za twarde, ale są też plusy tego- nie siada kręgosłup). Nie jest to luksus, ale już w tamtych latach niemcy udowadniali, że ich auta są warte zakupu.
~Krzysztof Mastusiak
Sedan 1.6 82KM 60kW
Aktualnie mam passata i warunki jezdne nie mają najmniejszego porównania do tych u Vectry. Według mnie najlepszy samochód w swojej klasie.
~KLOSTER
Sedan 1.6 82KM 60kW
bardzo dobry i wygodny wóz,ale nie do szaleństw szczerze polecam
3,5
~rafalkornilak@o2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Duże, bardzo wygodne auto. Mój nie ma żadnego wyposażenia - nawet wspomagania. Jedyna wada to silnik: nie oferuje nic, a pali od cholery. Ale na gazie: 100km = 27 zł., więc jest przyzwoicie.
~LUKASARD
Sedan 1.6 82KM 60kW
POLECAM TEN MODEL I MARKE .JAK KTIŚ CHCE KUPIĆ TANI I BEZ AWARYJNY SAMOCHÓD.MÓJ NASTEPNY SAMOCHÓD TO BĘDZIE TEŻ VECTRA TYLKO MYŚLĘ O V6 ALBO TURBO 4X4.
3,8
~przemas_g
Sedan 1.6 82KM 60kW
Hmmmm. Opel to Opel czyli kiepskie blachy, mechanika w porzadku , komfort jazdy rowniez dobry. Jak juz wspomnialem tylko karoseria pozostawia wiele do zyczenia.
4,1
~Andreass4
Sedan 1.6 82KM 60kW
Dobre autko tylko te blachy przy nadkolach marnota.
Opel Vectra A Sedan