Oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 i 71KM 52kW 1993-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 i 71KM 52kW 1993-1995

~Trabancik_KUMPEL
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Super autko, polecam. Lubialem je od samego poczatku i lubire je dalej, malo awaryjne, parwie w ogole nicx sie nie psuje poza drobiazgami, ktore nie wplywaja na komfort jazdy i w ogle na jazde nim. Tylko ma troche malo mocy - tylko 71 KM, wolalbym co najmniej 90 KM (silnik 1.8). Ogromny bagaznik ma -530 litroe i jest w ogolr fajny jako autko.
~gepart76@op.pl
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Autko w swojej klasie jest OK za niewielkie pieniądze mozna kupić dobry rodzinny i ekonomiczny samochód pod warunkiem że jest zadbany (blacharka jest ok). Silniczki pracują dośc ładnie i zadbane mogą trochę pociągnąć. zawieszenie na naszych drogach nie zabardzo ale które zawieszenie na naszych drogach jest dobre? Duży bagażnik.
~Mario Vectozlino
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Auto dla oszczędnych lub nawet dla skąpych i najniżej sytuowanych grup społecznych. Jak ktoś nie ma kasy na eksta auto z 2 litrowym motorem i niezależy mu na statusie społecznym kupuje Vectre A (to dotyczy też golfów passatów i escortów) i a jakże przerabia jescze na LPG
~JUREK
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
POLECAM DLA KOGOS KTO POTRZEBUJE WYGODNE RODZINNE AUTO NIECH KUPUJE ALE NIE SAM I NIE PIERWSZE LEPSZE NAJLEPIEJ JEST POJECHAC Z KIMS KTO ZNA SIE NA AUTACH[MECHANIK] LUB KOGOS INNEGO BO MOZE TO TEZ BYC JAKAS KICHA ALE TYLKO JEZELI BYLA KATOWANA LUB PO WYPADKU INACZEJ POWINNO BYC DOBRZE .
~Adik
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, jest wielki ekonomiczny no i niedrogi
~Jaro
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Vectra A to chyba jak dotąd najlepsza z odmian tej marki.Vectra B to gnój, Vectra C jest w połowie produkcji i wcale nie jest to rewelacyjny samochód a chcą za to autko sporo kasy.
~krzysiek0106
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
polecam bardzo goraca....bardzo komfortowy samochod dla duzej rodziny jak i dla mlodego czlowieka ktory lubi czerpac przyjemnosc z jazdy....a do tego ekonomiczny...taniej niz w maluchu
~krzysiek
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
samochod jest tani w zakupie tani w eksploatacji ladny komfortowy i dosc dynamiczny..:)
~tsz01@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Polecam każdemu, kto nie wymaga nie wiadomo czego, za nie wiadomo jak mało :)). Poważnie: przydałby się trochę większy silniczek - 1,8 a najlepiej 2,0.
3,5
~pawbike@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Jest trwały. Po 80 tys. musiałem wymienić dużo podzespołów.
Opel Vectra A Sedan