Oceny Opel Vectra A Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1988-1995

Opel Vectra A Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1988-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra A Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1988-1995

~IL DUCE
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto to \"stary dobry niemiec\", jedyne co jest najczęściej wytykane to słabe blachy, mój na szczęście był zadbany i w dobrym stanie pod tym względem. Można jednak samemu go zabezpieczyć za pomocą np Bitexu, pokrywa pod silnik też się często przydaje żeby chronić od uszkodzeń czy w zimie przed śniegiem albo deszczem a jej koszt jest ponizej 100zł
~pele
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo miło wspominam ten samochód pomimo tego że jak go sprzedawałem miał 20 lat to sprawował się super nigdy mnie nie zawiódł i ciężko dla mnie pracował, jak na tamte lata to bardzo wygodny,silnik chyba nie zniszczalny odpalał za pierwszym razem nawet w duże mrozy.Dla porównania miałem równierz passata b3 który to nawet nie ma polotu do vectry.Nawet na dzień dzisiejszy śmiało moge polecić vectre bo to bardzo wdzięczne autko.
3,5
~Falcon_
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto przestronne, bardzo pojemny bagażnik, niestety często nękane przez drobne lecz denerwujące usterki. Sztywne zawieszenie, doskonale trzymające się drogi, mocny i elastyczny silnik. Niestety duży apetyt na paliwo...
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie samochód naprawde fajny. Ekonomioczny jak na swoją moc i pojemność oraz wiek, usterek naprawde nie pojawia się duzó podczas eksploatacji wiec spokojnie można jechać w długie trasy, przy tym dobrze wyciszony i konfortowy - taka mała, tania limuzynka.
~Kendziorrr
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Na terkoczących przegubach, dziurawej podłodze, zardzewiałym tłumiku, cieknącym silniku, cieknącym wspomaganiu, braku ręcznego, nie zmienianym rozrządzie rok po terminie, nie zmienianym filtrze oleju itd. zrobiłem 30000km. Pojechałem nad morze robiąc 700 km i nic.
~Tomasz
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Wiadomo, to nie nowe auto, ale mimo to jestem z niego bardzo zadowolony, szczególnie silnik - 2.0 to jest to, może niezbyt duża moc jak na te pojemność, bo 115 KM, ale za to jaki elastyczny! Mimo swojego wieku nie raz wprawiał właścicieli nowszych autek w kompleksy. Jedyna wada tego modelu jest korozja, ale ja trafiłem na b. zadbany egzemplarz. Jak na 17 letni samochód to bardzo dobrze, tylko życzyć takiej niezawodności nowym modelom Opla.
~rudy
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Samochod bardzo przyjemny, doskonale osiagi, ekonomiczny, tanie czesci, bardzo duzo miejsca, co wiecej chciec za 5000zl :) Jak na 17lat sprawuje sie bardzo dobrze, silnik praktycznie nie do zajechania.
3,5
~maniek Elbląg
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
w srodku nic nie stuka nic nie puka wszystko po 16 latach trzyma sie na swoim miejscu nic nie odpada jest super , tylko wymieniac częsci eksploatacyjne i jezdzic , no chyba ze tylko moja vectra jest taka ze po 16 latach i 300k km jezdzi i nic jej nie jest
~Karol Szałwiński
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie po takim przebiegu mogę narzekać tylko na ślady korozji, a moimi 115konikami połknołem na skrzyżowaniu niejednego młodzieniaszka. A dzięki tarczom na wszystkich kołach hamowanie jest zajebiste.
~tomy
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
polecam wszystkim którzy chcą cieszyć się komfortem i ceną eksploatacji auta. jak będe zmieniał to tylko na nowszy model.auta są naprawde dobre i nie drogie. silnik o pojemności 2,0 to jest to!!! mniesze nie polecam.
Opel Vectra A Sedan