Ocena kierowcy - Opel Vectra A Sedan

mnr10, 12 lat temu
Silnik 1.7 TD 82KM 60kW
Rok produkcji 1995
Opel Vectra A Sedan 1.7 TD 82KM 60kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
Co mogę powiedzieć, Vectra to było najlepsze auto jakie mi się przydarzyło. Właściwie przez cały okres posiadania jej wymieniłem tylko akumulator. Moja wersja była naprawdę solidnie wyposażona. Piękne welury, wygodne fotele wprost idealne autko na długie podróże. W środku ciche, jak na tak stary model to nawet za ciche ;) Pełna elektryka która mimo swojego wieku działała bez zarzutu. Blachy czyściutkie nigdy widać nie był bity i odwdzięczył się niezwykłą żywotnością karoserii. Silnik...miód, nigdy [a robiłem długie trasy po całej Polsce] mnie nie zawiódł. Słowem jeśli dbasz o takie auto to na pewno będziesz wniebowzięty z powodu posiadania Vectry. Wygodny i ekonomiczny tak można to podkreślić. I co chyba jeszcze ważniejsze SUPER BEZPIECZNY. Czyste blachy uratowały mi życie. Brałem udział w poważnym wypadku z którego wyszedłem bez większych obrażeń tylko dzięki temu że jechałem właśnie Oplem. Służby na miejscu się dziwiły że z tego wyszedłem. Mojej Vectry już z tego powodu nie ma ale jeżeli ktoś się zastanawia czy powinien ją kupić... Nie zastanawiaj się, BIERZ! Vectra to coś więcej niż samochód ;)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 TD 82KM 60kW [l/100km]

5,9