Oceny Opel Vectra A Sedan 1.7 TD 82KM 60kW 1988-1995

Najnowsze oceny Opel Vectra A Sedan 1.7 TD 82KM 60kW 1988-1995

3,6
~machal89sc
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
isuzu naprawde zrobiło super silnik. nie kopci mało pali. odpala w najwieksze mrozy po 1 grzaniu świec (do pstryknięcia przekaznika). dynamika ujdzie wystarczająca jest. tylko alternatory przekombinowane (pompa vacuum na nim siedzi + często pada wzbudzenie. i trzeba drutowac albo oddac do elektryka +/- 50 zł) cała reszta na wielki PLUS :) zeby nie bylo tak miło to auta ubywa kilogram na dobę (RDZA). u mnie urwalo sie mocowanie belki od korozji...
~mnr10
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Co mogę powiedzieć, Vectra to było najlepsze auto jakie mi się przydarzyło. Właściwie przez cały okres posiadania jej wymieniłem tylko akumulator. Moja wersja była naprawdę solidnie wyposażona. Piękne welury, wygodne fotele wprost idealne autko na długie podróże. W środku ciche, jak na tak stary model to nawet za ciche ;) Pełna elektryka która mimo swojego wieku działała bez zarzutu. Blachy czyściutkie nigdy widać nie był bity i odwdzięczył...
~pavulon
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
samochód ma przebieg 220 tyś. km. Ani jednej usterki. Dla mnie rewelacja, spala smieszną ilośc paliwa (6l100km), jest wygodne i stosunkowo przestronne, duzy bagażnik, bardzo niskie koszty eksploatacji(nic sie nie psuje). Samochód do którego sie wsiada i jedzie. Trzeba tylko przestrzegać terminów wymiany paska rozrządu i nie wlewać opału tylko normalna ropę (tą lepszą, bo silniki Isuzu nie lubią kiepskiego oleju napedowego, a tym bardziej opału)
3,5
~Maciek
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Niestety stary typ silnika mała pojemność i moc (powinien być wprowadzony w tych latach na wtrysku bezpośrednim). Masa pojazdu spora! mało miejsca w srodku, ale dosyć komfortowe i miękkie zawieszenie wyciszenie OK
3,6
~EC
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Auto wygodne na długie trasy dla kierowcy i pasażera obok, ale za mało miejsca dla pasażerów z tyłu. Duży bagażnik. Silnik zbyt głośny i mułowaty na I i II biegu. Auto mam od pół roku. Zrobiłem 12000 km, obecny stan licznik 205000 km. Spala dość rozsądną ilość ropy. Dokonane naprawy: - wymiana czujnika temperatury - wymiana termostatu - regulacja luzów na zaworach - wymiana rozrządu
~bernadetka8@op.pl
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Ogolnie calokrztalt jest dobry. Tylko mowie jedna wada dosc dokuczliwa to ta dziwna praca wskaznika temperatury wskazuje caly czas jakby zamalo. Jak ktos cos wie czemu prosze o kontakt. No i brakuje czasem przy wyprzedzaniu tej elastycznosci i mocy. ale spalnie i komfort jaki daje to auto za ta cene to bardzo ok. Moze ktos jest zainteresowany kupnem.
~Dancik
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Autko jak za takie pieniądze przy takim spalaniu i kosztach utrzymania jest bardzo warte swojej ceny.
~swiety840129
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
silnik cudo blacha zła ale i tak pozytyw i szacunek
2,7
~Sebastian
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Nie wart kupna rozpada sie z minuty na minute rdza zre wszystkie czesci ciagle sie psuja. Nigdy wiecej bym go nie kupil
~streit0
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Jak ktos dba o blachy lub umie sam zrobic gorąco polecam
Opel Vectra A Sedan