Ocena kierowcy - Opel Vectra A Sedan

machal89sc, 9 lat temu
Silnik 1.7 TD 82KM 60kW
Rok produkcji 1994
Opel Vectra A Sedan 1.7 TD 82KM 60kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : bajeczna jeowszego autadnostka... jaky to było możliwe przeniósłbym ten motor do nowego auta
Zawieszenie : rdza rdza i jeszcze raz RDZA podwozie odpada
Układ elektryczny : alternator i dmuchawa padły ale to ponoć norma
Karoseria : podobnie jak pkt.1 rdza go zjada kilo na dobe
isuzu naprawde zrobiło super silnik. nie kopci mało pali. odpala w najwieksze mrozy po 1 grzaniu świec (do pstryknięcia przekaznika). dynamika ujdzie wystarczająca jest. tylko alternatory przekombinowane (pompa vacuum na nim siedzi + często pada wzbudzenie. i trzeba drutowac albo oddac do elektryka +/- 50 zł) cała reszta na wielki PLUS :) zeby nie bylo tak miło to auta ubywa kilogram na dobę (RDZA). u mnie urwalo sie mocowanie belki od korozji a sprowadzony z raichu 2008 ;/ raczej podziękuję już oplom z lat 90' a szkoda bo świetne auta tylko ta rdza ...
jak u konkurencji ujdzie w tłumie. ciężko chodzi ? ściągnij mieszek od lewarka i nie żałuj wd40 ;) potem malym palcem mozna zmieniac pare miechów
jak nie ma luzów to miło sie nim jedzie. jest dość długi
aute segment D wiec jest juz w miare. dość miękko i nawet tak bardzo nie czuc dziur o ile jest zawieszenie ok. fotele wygodne
wszystko tam gdzie byc powinno
ciężko pozbyć sie pary z szyb nawet latem podczas deszczu. a zimą masakra jak zamarznie od WEWNĄTRZ. ale moze to wina dziur w podłodze
jak w astrze może ciut więcej
szczerze najcichszy diesel jakim jeździłem a miałem ich pare
1.7 japoński pali mniej niz GM a jest dynamiczniejszy :)
za pare zeta (ja kupilem za 1500) mamy niezawodnego woła roboczego.
wszystko jest spoko oprócz wszechobecnej RDZY. słychać jak go zjada ;) mi sie poradzilo urwać mocowanie belki i za to mi dowód zabrali a auto sprowadzone w 2008 z rajchu ;/
wystrzegać się rdzy cała reszta bajka

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 TD 82KM 60kW [l/100km]

5,8