Lista ocen Opel Vectra B Hatchback (360)

~Rybka
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobrze wygląda nawet po 18 latach od wyprodukowania, miałem opory przy zakupie 10 lat temu w Hamburgu, ale teraz kupiłbym go ponownie. Nadal atrakcyjny wygląd, komfort, bezpieczeństwo i przestrzeń nigdy mnie nie zawiódł. Pełne wyposażenie bez skóry i nawigacji, czyli 4 x elektryczne szyby, sterowanie w kierownicy, szyberdach, podgrzewane fotele, kontrola trakcji, rozbudowany system audio, itp, itd. dlatego tak trudno mi się z nim rozstać, bo...
~Raulek
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Zakupiłem zadbany egzemplarz. Nie bity, a poprzedni właściciel robił wszystko na bieżąco dlatego nie ma żadnych stuków w zawieszeniu, wszystko działa jak należy pomimo swojego wieku. Auto prezentuje się bardzo elegancko (kolor królewski błękit), zwraca uwagę niejednego przechodnia czy użytkownika drogi, a ma już przecież 17 lat :)
~Poldek78
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto kupione "na trochę" jednak z każdym przejechanym kilometrem udowadnia że było warto. Na chwilę obecną w oryginalnym lakierze ! Podłoga i progi całe - dzięki konserwacji zrobionej po sprowadzeniu z ddr Mankamenty blacharskie to tylne nadkola i tylne drzwi przy listwach.
~Tracha
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Vectra to idealne autko na pierwszy samochód. Jeśli ktoś rozważa naukę jazdy krótko po prawku oraz przystosowanie się do posiadania w miarę taniego i ekonomicznego samochodu to polecam.
~Tracha
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Ogólnie auto idealne dla rodziny, która chce mieć taniego w eksploatacji i w miarę dobrego Hatchbacka z drugiej połowy lat 90'. Bagażnik wbrew pozorom jest przestronny i nawet z instalacją LPG można dużo tam zmieścić. Auto jest też dobre na pierwszą furę z lepszej półki :)
3,4
~Adam
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód dość duży i przestronny, przy silniku V6 całkiem żwawy, fajnie się zbiera, nie ma problemów na trasie z tzw TIRami. Części nie są wybitnie drogie no chyba, że dobieramy się do silnika i jego okolic, wtedy koszta rosną przynajmniej jeśli chodzi o V6. Jeśli ktoś się decyduje na ten samochód warto szukać zadbanego egzemplarza i nie szczędzić na mechanikach przy jego sprawdzaniu, niestety i to nie daje 100% gwarancji na to że będziemy...
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto naprawde mile zaskakuje. Ponadczasowa linia nadwozia wersji hatchback, bardzo bogate wyposażenie, silnik, skrzynia, nadwozie, układ jezdny niczego sobie.
~Bakszyszol
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ogólne wrażenia są naprawdę znakomite! Auto prezentuje się okazale, nie brak w nim miejsca, bagażnik wielki, ostatnio przewiozłem lodówkę... Mimo 10 już lat na karku, nie zostaje w tyle za innymi hatchbackami...
~Ravensnest
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Auto bardzo praktyczne i niezawodne. Jeśli się o nie dba odwdzięcza się w 100% i nie sposób na nie narzekać. Jak najbardziej polecam. Definitywnie kupiłbym to auto ponownie dlatego jedynym ewentualnym autem dla mnie w przyszłości jest właśnie Viki tylko z silnikiem 2.5 V6. Byłbym wtedy najszczęśliwszym człowiekiem jaki może być:) Poprostu się w tym autku zakochałem normalnie:)
4,1
~mlepianka
Hatchback 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Pomimo penych niedogodnień jest to auto które bardzo dobrze mi sie użytkuje i naprawdę jestem z niego zadowolony. Dużo zależy czy auto w przeszłości mocno eksploatowane i czy było dbane. Pozatym jest to wszystko czego oczekiwałem moć, komfort, wygoda w końcu wersja CDX(max dodatkowe wyposażenie)
Opel Vectra B Hatchback