Lista ocen Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wymiana klocków z przodu, komplet gum stabilizatora, regeneracja sterownika ABS, wymiana żarówki podświetlenia przycisków, przerwany wąż do spryskiwacza tylnej szyby, wymiana 10-letniego akumulatora, skrzypiący fotel, dwa bardzo małe wykwity rdzy na drzwiach ( spowodowane obiciem drzwi przez kogoś innego).
~Shanks
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Pierdoły nonstop pękające rączki od drzwi szczególnie od strony kierowcy, żarówki lubią też często nawalać ale da się z tym żyć no i spinki tapicery już mi z 3 razy wywaliło podczas zamykania bagażnika i raz w słupku bocznym (mocowanie)
~darekhf
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
9Tutaj jestem naprawde pozytywnie zaskoczony kupujac znajomi oszczegali mnie ze Ople sie psuja a ja przez 4 lata uzytkowania wymienilem 2 czujniki po 60 zl!! Bardzo Pozytywnie ( oczywiscie nie liczyc normalnych serwisowych rzeczy)
~good
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Przez rok siadło: ogrzewanie, silnik krokowy, klima buczy ( świeżo po serwisie), oświetlenie deski rozdzielczej, zamek w drzwiach, uchwyt na kubki, woda leje się do bagażnika ( typowość HB )
~Vectra B 1,8 LPG 115 KM
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za wadę należy uznać że do auta z takiego samego rocznika i identycznego silnika montowane były różne części, przeguby 3 radzaję termostatu, silniczki krokowe itp
~MaRcIn
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
silnik bezobsługowy czasami cos stuka no ale jak sie wpadnie w metrowa dziure to niema zawieszenia co by cos nie szczeliło bardzo komfortowe tylko nie na nasze polne drogi
~Anekko
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tylne drzwi się nie zamykają z c. zamkiem, przednia el szyba kierowcy nieraz źle się zamyka, zepsuła się klamka od tylnych drzwi (troche czasu i samemu naprawiłem)
~Robert Kłębek r_klebek@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej bez powodu, mechanicznie bez zarzutu. Głównie elektryka. Nieodporny na korozję, trzeba dobrze zabezpieczyć i jest OK.
~darek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
wiele podzespolow czesto daje d... np. czujniki polozenie walu korbowego i walkow rozrzadu, zawór EGR (recyrkulacji spalin),kolektor wydechowy czesto peka szczegolnie w silnikach 2.0,
~redo
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Przejechałem tym samochodem w ciągu 3 miesięcy 10 tys km. Jestem zachwycony. To nie pierwszy Opel z którym mam do czynienia, kolejny który mnie nie zawiódł.
Opel Vectra B Hatchback