Lista ocen Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czesiek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
ocena 4 to ciut za dużo, ale 3 bylo by też nieodpowiednie. czepiam sie, bo mieszkam w anglii, zbyt mało miejsca na prawą nogę. nie ma gdzie położyc stopy, żeby nie byla pod pedałem sprzęgła (w razie wypadku stopa do kasacji :-( ).to jest główny powód.reszta jest ok, kierownica z regulacją polożenia, fotel z regulacją wysokości. stosunkowo łatwo dobrać odpowiednią pozycją za kierownicą
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wszystko ładnie poukładane, kokpit jakby leciutko skierowany w stronę kierowcy. Bardzo dobry wyświetlacz który pokazuje parametry jazdy (spalanie, chwilowe spalanie, śr prędkość, dystans, ilość kilometrów do zrobienia na paliwie którym mamy). jedynie podłokietnik mógłby być dłuższy i przyciski do opuszczania szyb mogły by być lepiej zorganizowane, bo trochę sprawują kłopot.
~redo
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Generalnie poprawnie. Mnie nie przypadły do gustu włączniki świateł przeciwmgielnych. Niestety intuicyjna obsługa jest niemożliwa, można je było umieścić w konsoli środkowej. W tej klasie samochód powinien być wyposażony w płynną regulację rzutu wycieraczek. Niestety mamy do dyspozycji jedynie 3 rzuty, nawet w starym poczciwym 126p było pokrętło do regulacji.
~nickerman
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jak dla mnie to wszystko jest tam gdzie być powinno - przełączniki w zasięgu ręki. Nawet powszechnie krytykowane przyciski szyb elektrycznych umieszczony przy lewarku zmiany biegów mają swój sens i można się do tego szybko przyzwyczaić.
~Shanks
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Sterowanie radiem z kierownicy umila podróże ale i tak fotele mimo paru zalet i regulacji wkurzają mnie trochę po przejechaniu 100 km momentami czułem jak bym miał wyć z bólu pleców.
~malikq@go2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dla wyższych kierowców siedzisko fotela jest zdecydowanie za krótkie (przedłużenie dostępne w bogatszych wersjach)
~Anekko
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Osobiście zmienił bym tylko otwieranie szyb el. na drzwiach jest wygodniej ale to rzecz gustu
~darek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
pojemny bagaznik gdy rozlozy sie tylnie siedzenia bardzo duzo miejsca jak na tej klasy auto
~cobras
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
wygodne fotele niezwykle trwała tapicerka foteli dobre plastiki.
~reting
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bez zastrzeżeń oprucz regulacji szyb umieszczonej koło lewarka skrzyni biegów.
Opel Vectra B Hatchback