Oceny Opel Vectra B Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996

Opel Vectra B Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra B Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996

~Pavelo
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Ponadczasowy wygląd świetnie współgająca linia maski z lusterkami ekonomia silnika przy nienagannej dynamice dają wiele wrazen z jazdy Zawieszenie twarde ale wytrzymale czuję sie że sie jedzie
~scorpio88@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
pomimo dużego przebiegu, auto sprawuje się bez zarzutu.przeszkadzają trochę stuki zawieszenia ale to raczej zasługa naszych dróg. Auto polecam.
~Viki
~Krzysiek
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Jeśli chodzi o awaryjność, to rewelacja, nic się nie psuje, przynajmniej w mim egzemplarzu, gorzej jeśli chodzi o osiągi- straszny mułowaty poniżej 2k obrotów, ale kupując ten samochód byłem nastawiony na to. (Silnik)
~MatuVet
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Silnik- trochę słaby do tego samochodu. Rozpędza się z podobną prędkością jak mój zabytkowy Trabant! Problemem jest też tendencja do przegrzewania się ale... Silnik ma już przejechane 400tyś. Samochód mam od nowości i poza serwisowymi czynnościami jak wymiana oleju, p.rozrządu nic się złego nie dzieje! Nie wiem czy znajdzie się rocznikowo podobny samochód który by był równie bezawaryjny! Może Mercedes lub BMW... (Silnik)
~tomi 10144
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
niejest żle można już za 6-7 tyś kupić wmiare dobry egzemplaż (Stosunek jakość/cena)
~seba
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
dobre auto za takie pieniadze
4,1
~grzegorzde
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
silnik Isuzu , spisuje sie wspaniale, dziennie robie ok300 km, nie zawiódł nigdy,mało pali, olej wymieniam co 10000km i na ta ilosc kilometrow bierze ok 600ml - to na plus, na minus zapisuje , ze brak mu dynamiki (Silnik)
Opel Vectra B Hatchback