Ocena kierowcy - Opel Vectra B Kombi

Rafal1977, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1997
Opel Vectra B Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Ogólna bezawaryjność tego samochodu.
Polecam Vectrę wszystkim szukającym niezawodnego samochodu w rozsądnej cenie. Serwis bezproblemowy,tak jak dostępność części zamiennych.
Elastyczny i jak na swoją pojemność i moc oszczędny,a co najważniejsze jak do tej pory-niezawodny. naprawdę jestem pełen podziwu dla inżynierów Opla.
W moim egzemplarzu skrzynia nie pracuje zbyt dobrze...czasami jest problem z wybraniem właściwego biegu. myślę,że wodziki są do wymiany. ogólnie jednak oceniam ją bdb,ponieważ samochód nieźle przyspiesza i ma całkiem dobre osiągi. nieco za długie przełożenie 5 biegu.
Samochód pomimo standardowego zawieszenia doskonale trzyma się drogi i jest naprawdę wygodny jak na zwykłego \"sprężynowca\". Jestem bardzo zadowolony z komfortu jaki oferuje Opel.
jak dla mnie widoczność jest doskonała. Mam duże doświadczenie jako kierowca,więc tak właśnie oceniam Vectrę. Lusterka zewnętrzne mogłyby być nieco większe,ale tutaj opel postawił na design,nie na praktyczność. Mimo wszystko nie ma żadnych problemów z widocznością.
nie mam żadnych zastrzeżeń co do ergonomii. Wszystko jest tam,gdzie powinno być i uchwyty na napoje również są w standardzie,co nie jest spotykane nawet w samochodach wyższej klasy,niż Vectra.
Żadnych problemów z ogrzewaniem i wentylacją. Ogrzewanie jest wydajne i nawet w duże mrozy w ciągu kilku minut w samochodzie jest ciepło. klimatyzacja również działa bez zarzutu,chociaż jest najzwyklejsza-manualna.
Samochód jest pakowny i praktyczny,chociaż jak dla mnie nieco za wąski. Jestem jednak przyzwyczajony do samochodów wyższej klasy,więc pewnie dlatego. Jednak w swojej klasie Vectra przoduje pod względem miejsca zarówno z przodu,jak i z tyłu i w bagażniku.
Wyciszenie jest dobre,lubię dźwięk silnika na wyższych obrotach. Przy prędkości 150-170 km/h można spokojnie rozmawiać i hałas w tym nie przeszkadza.
Tutaj Vectra mile mnie zaskoczyła. Serwis jest tani i ogólnie dostępny,zużycie paliwa czy gazu,przy mojej naprawdę ciężkiej nodze-znakomite. Brawo Opel!
Bardzo dobra. Nie sposób kupić bardziej niezawodnego i pakownego samochodu w tej cenie.
Pomimo wieku i codziennej eksploatacji w mojej Vectrze zupełnie nic się nie psuje. Wszystko dział jak należy. Samochód jest naprawdę wytrzymały na naszych Polskich drogach. Żadnych uwag w tym względzie.
Żadnych usterek podczas eksploatacji.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 136KM 100kW [l/100km]

8,9