Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW 1999-2002 (47) - Ergonomia

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jimmy Cool
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wersja CD - brak regulacji kierownicy. Wszystkie przyciski pod ręką, uchwyty na kubki mogłyby być w innym miejscu lub dużo niżej. Nadaje sie tam jedynie puszka o pojemności 0,33 , większy kubek np. o,5 litrowy przeszkadza w obsłudze radia. Duży zakres regulacji foteli przednich
~x
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
dobrze za regulacje foteli źle za brak regulacji kierownicy w poziomie, brak miejsca na telefon, miejsce na kubki totalnie nie użyteczne za wyjątkiem puszki 0,33L brak z tyłu miejsca na kubki, w tylnej kanapie jest genialne okno do przewożenia długich przedmiotów
~BiT
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wnętrze bardzo przyjemne, fotele wygodne, psuje się oświetlenie pokręteł od nawiewów i od świateł mijania, dużo miejsca na pierdoły, duży klimatyzowany schowek, w tunelu środkowym też można kilka drobiazgów położyć.
~jedruszka
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
łoooo i to gicior, spalanie 60%trasa 40 miasto 6.5l/100 krece ja do 2500 obrotów trasa na miekko 6 zalozylem gaz w czestochowie stag 4 box super smiga, srednio 7,5/100 czyli za darmo w trasie do 110 gaz 6.8
~użytkownik
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wszystko w zasiegu ręki. Jedynie dostęp do pokręteł regulacji oparcia siedzenia kierowcy w trakcie jazdy utrudniony. Ręka w kurtce zimowej ma problemy z wciśnięciem się w odpowiednie miejsce.
~Piotr
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
To sedan bagażnik w miarę pojemny choć ciężko coś większego włożyć , tylko opel chyba potrafi w wyposażeniu dać abs,2 x pp,szyberdach na korbkę szyby też i z tyłu kanapę bez zagłówków .
~mak218
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
U mnie brakowało podłokietnika kierowcy ale można za niewielkie pieniądze dokupić,tapicerka welurowa trudna do czyszczenia.Wskaźniki i przyrządy na swoim miejscu.
~Piotr Gdynia
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu przydałoby się umieszczenie włącznika halogenów i przeciwmgielnego w innym lepszym miejscu np gdzieś wyżej ale może to przez to że jestem wysoki (194 cm)
~amigo
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
niemiecka prostota / ale w porównaniu z deską octavii zdecydowanie wyższa półka i jakość to lubię czytelnie, wszystko na swoim miejscu, bez zbednych ozdób klasa
~Marcin M
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu pod ręką, bez zbędnych udziwnień. trochę mnie zaskoczyło włączanie lampki tej w podsufitce, ale to mój pierwszy opel.
Opel Vectra B Sedan