Oceny Opel Vectra B Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW 1999-2002

Opel Vectra B Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra B Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW 1999-2002

~Jimmy Cool
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ogólnie, jak na auto za 5000 Pln mogę szczerze polecić. Na pewno dostaniecie inne auto, być może młodsze o bardziej sportowym charakterze i ładniejsze, ale na pewno żaden samochód nie będzie tak wdzięczny za ( napawdę ) ODROBINĘ TROSKI. Nie trzeba w niego ładować fortuny, poza blacharką, żeby bezawaryjnie poruszał sie po naszych okrutnych i zdezelowanych polskich drogach. Pamiętajcie! Golfa 3 może mieć każdy wieśniak, może jest tańszy w...
3,6
~mak218
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ładny ten Olejpel(miałem wersję Bel Air z szyberdachem i klimą),podobał się nawet młódkom,które przyniósł bocian w chwili premiery tego auta. Pod moim blokiem,w którym jest kilkaset mieszkań stoi takich 5 sztuk a w pracy kilku kolegów jeździ Vectrami B.Cena samochodu i części zamiennych oraz ich dostępność satysfakcjonują nawet upierdliwego skąpca,np.:za filtr powietrza i kabinowy zapłaciłem w pobliskiej hurtowni niecałe 40 zł. Ale nie...
~Piotr Gdynia
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Tanie, wygodne, łatwe i tanie w utrzymaniu. Polecam klima elektryka w większości aut na naszym rynku. Dbasz o samochód to ten na pewno ci się odwdzięczy bezawaryjną jazdą. Niezawodność - Reduktor gazu LPG ale to nie wina auta reduktor padł po 120 tyś. od momentu montażu LPG Ekonomiczność - Na samym paliwie około 8L po mieście gaz 11 w trasie dużo lepiej jadąc do 120 nie weźmie więcej niż 7 LPG Tanie części Gumki stabilizatora 4 pln sztuka,...
~mir
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Bardo tani w utrzymaniu. Zakupiony w Niemczech z przebiegiem 93000 km. Stan idealny na przeglądach diagności zaskoczeni stanem technicznym. Miesiąc temu wymieniono rozrząd komplet, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy co 2 lata, ostatnio naprawa pompy ABS, olej wymieniany co roku. Posiadam ten samochód 4 lata. Błąd w opisie jest to : manualna 5 biegowa FWD Euro 4
~mir
3,7
~DeWu15
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Dobre auto ale często występują usterki związane z elektryką. W ciągu 4 lat wymieniono 3 alternatory. Jeden spalił nawet raz licznik. Po za tym wystarczy dbać o auto i ciągle jeździ. Rocznik 1999 a pomimo, że to Opel to nie widać żadnej rdzy a podłoga została świetnie zakonserwowana.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
9,5
9,4
~jedruszka
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
wczesniej jezdzilem polówka vectra duzo miejsca spoko wyciszenie, specjalnie na zamówienie sprowadzona z przebiegiem 90tys.km fajne wyposarzenie climatronic itp. słupki z przodu moze troche za szerokie, fotele wygodne. bagażnik pojemny, wersja lift czesci destepne w przyzwoitych cenach.
~kochaś
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
wiem że ciężko kupic dobry egzemplarz ale jak komuś się uda to polecam,ja mam zamiar zmienic auto na opla zafirę a to dlatego że rodzinka się powiększy i wydaje mi się zafira dobrym rozwiązaniem,zobaczymy czas pokarze,jak kupię to za jakiś czas opiszę-pozdrawiam
3,3
~mlodywacek
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Vectra z instalacją LPG bardzo oszczędna. Spalanie w mieście około 9L. Samochód bardzo ładny i duży lecz niestety usterki typu uszczelka pod głowicą, nie trwałe zawieszenie, branie oleju zniechęcają do tego auta.
4,1
~BiT
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Jestem w stanie jej wybaczyć prawie wszystko. Porównuję to auto do kobiety - im piękniejsza, tym więcej kosztuje. Moja pierwsza limuzyna z datą produkcji 12.1995 r, a podoba mi się bardziej niż niejeden nowy egzemplarz wychodzący z fabryki.
Opel Vectra B Sedan