Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1995-2000 (49) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel R.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jedna z najlepszych dmuchaw jakie znam,sprawi że auto w mig przewietrzymy.Nagrzewnica także jest doskonała i nawet podczas dużych mrozów możemy śmiało podróżować w samej koszulce.Co najważniejsze,silnik szybko osiąga prawidłową temperaturę.
~Piotrek 508394165
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Nieźle, choć bez klimy w upalny dzień nie wyrabia do końca z nadmuchem zimnego powietrza. Całe szczęście, że jest szyberdach. Ogrzewanie w zimie prawie bez zarzutu, chyba że temp spada poniżej -20 C - wtedy jeździ się z zimnymi nogami.
~Newbie
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Chłopaki na forum pisza że tragedia... a u mnie rewelacja! Po wymianie filtra p-pyłkowego szybki odparowują w mig, przewietrzanie całego auta skuteczne, dmuchawa w miarę cicha. Jest OK.
~druid29@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Wentylator na drugim biegu wystarcza w każdych warunkach. Niestety szyby szybko zaparowują i trzeba uruchomić klimę. Klima ręczna, wydajna, pozwala w pełni panować nad temperaturą.
~Tychy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
grzeje sie szybko lecz.... mankamentem jest PARUJACA PRZEDNIA SZYBA !, latem nadmuch zimnego (bez klimy)... tragedia, zamiast zimnego leci cieple powietrze :(
~1981Lukasz
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Niestety tu minus. Brak filtru od nawiewu oraz wewnętrznego obiegu. Dodatkwo środkowa konsola dmucha jedynie zimnym powietrzem. A mogło być znacznie lepiej
~Marcin
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Miałem kłopoty z termostatem (musiałem wymienić) Ze środkowych kratek leci tylko zimne powietrze. Wiem już, że vectry tak mają, ale nadal tego nie rozumię...
~A1
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Zimą szybko się nagrzewa , usuwanie pary z szyb - bardzo dobre , latem nawiew jest skuteczny klimatyzacji prawie nie używam mimo , że jest wydajna
~vbit@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
latem bez klimy trochę ratuje szyberdach przy szybkiej jeździe, zimą ogrzewanie super (szczególnie osuszanie przedniej szyby trwa chwilę)
~luckyboy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Wentylacja raczej nie wyrabia sie w tym aucie, latem duchota, bardzo paruja szyby i ciezko uporac sie z para wodna
Opel Vectra B Sedan