Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1995-2000 (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel R.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Dobre wyciszenie komory silnika sprawia iż pracującego motoru niemal nie słychać,a do naszych uszu dociera tylko szum wiatru owiewającego pojazd,które przy prędkościach powyżej 120 km/h staje się dość uciążliwe.
~luckyboy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Mogloby byc lepsze, powyzej 110km/h slychac coraz bardziej silnik, od 140km/h zaczyna gwizdac wiatr przy drzwiach. Jak dla mnie troche za duze halasy toczenia, za bardzo slychac opony(moze to ich wina)
~luk@s
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Patrzac na klase auta spodziewalem sie wiekszego spokoju w kabinie. Cicho jest do 110km/h, potem robi sie juz glosno: mruczy silnik, slychac odglosy toczenia, a od 140km/h gra piosenke wiatr.
~Marek ziom_z@o2.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Oryginalnie to pewnie jest cicho ;) JA mam załozony sportowy tłumik więc na tym specjalnie mi nie zależy, chociaż gdy jadę spokojnie to nie słychać szumów powietrza.
~Newbie
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Zdecydowanie lepiej niż np. VW i BMW tych samych roczników. Można spokojnie normalnie rozmawiać albo słychać muzyki bez podkręcania voluma
~lukasz91
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
wystarczające, lecz przy prędkości powyżej 130km/h jest juz troche głośniej, ale ja tym autem nie jeżdze tak szybko ;D
~Ariq
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Wyciszenie w tym modelu nie należy do atutów gdyż głośno i wyraźnie słychać silnik po przekroczeniu 160-170 km/h
~Tychy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
noooo, przdcietne, powyzej 120km/h dochodza halasy z silnika, po wyzej 140 jakby sie uspakajalo ale ... jedak halas jest
~druid29@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Nie jest to Vectra C, ale i tak jest bardzo przyzwoicie. Trochę przeszkadzają stuki tylnego zawieszenia na wybojach.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jazda tym autem nawet przy 160 km/h nie przeszkadza , bardzo to cenie w tym samochodzie.
Opel Vectra B Sedan