Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (28) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Mam Vectre B z 1999 2.0 DI 16V od 2007 r. sprowadzona z Niemiec z przebiegiem ok. 150000 km (jeśli nie był cofnięty), rózne opinie o tym samochodzie czytałem ale ja z tego auta byłem zadowolony, miałem go przez 9 lat i zrobiłem nim 150 tys km, obecny przebieg to 297 tys, km i jeździ dalej bezproblemowo, jedyna poważna awaria to była turbina i alternator (2200 zł) i ta blacha rdzewieje, trzeba było robić (1000 zł). Pozostałe naprawy silnika to...
~Rafal
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Vectra B 2.0 DI 16V 82KM z 1999 r. Mam od 2007, sprowadzoną z Niemiec kupiłem z komisu od handlarza z przebiegiem ok. 155 000 km ( jeśli wierzyć w to że nie był cofnięty licznik). 9 lat użytkowania, 16 000 km rocznie robiłem. Najgorsza jest blacharka która rdzewieje. Jeśli chodzi o silnik to przez te 9 lat jeżdżenia wymieniłem przepływomierz powietrza, pompę wody, turbo, alternator, akumulator i zamontowałem gruszkę z zaworkiem zwrotnym przy...
~paweł
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ładna linia ( oczywiście kwestia gustu) , auto średniej klasy napewno nie dla sportowca tylko dla statecznej osoby lubiącej wygodę ale i ceniącej małe spalanie i koszty utrzymania auta.Ceny ewentualnych części sa naprawde niskie to nie jest Audi czu VW albo Toyota.Nie kupujcie aut w Polsce bo można się nieźle naciąć :) W Polsce 9 letni diesel zawsze ma 150-170 tyś a tak naprawde ma cofnięty licznik przynajmniej o 50 tyś !!! W Niemczech diesel...
~yadwig@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Auto ladnie sie starzeje. Zachowuje ladna linie na tle innych aut. Dosc dobry komfort podrozy. Niestety w moim 10 letnim modelu widac juz male slady rdzy na blotnikach z tylu i we wnetrzu przy tylnych drzwiach. W oplu to standard. Jezeli masz auto z malym przebiegiem (do 150.000) bedziesz zadwolony. Do 300.000 mozna spokojnie jezdzic. Pozniej juz nie polecam.
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Właśnie sprzedałem to auto po 3 lata użytkowania. Zamieniłem na nissana primerę - również z 2 l silnikiem i muszę przyznać że już tęsknię ... Spalanie w vectrze było dużo mniejsze przy większej dynamice !! Do tego widoczność dużo lepsza w vectrze jak również skrętność. Ogólnie większy komfort jazdy i dużo lepsze wrażenie wewnątrz auta na korzyść opla.
~salhir@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Auto komfortowe, bardzo miłe w prowadzeniu. Silnik 2,0 DTH 16V w miarę ekonomiczny, a potrafi dostarczyć miłych wrażeń. Model polecam z czystym sumieniem. Przed zakupem warto upewnić się czy auto jest bezwypadkowe, w innym wypadku należy liczyć się z możliwością niespodzianek.
~vinc wo_ku@op.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Vectra to dość dobry samochód który nie ustrzegł sie jednak wad. Według mnie najważniejszą z nich jest korozja, ale dotyczy to raczej samochodów przed liftingiem. Twarde ale pozwalające na szybszą jazde zawieszenie. Ogólnieode mnie 4+
~Lord
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Początkowo byłem nastawiony sceptycznie, kupiłem ze względu na bardzo bogate wyposażenie. Kilka dłuższych tras i zmieniłem zdanie. Jest duże, wgodne, oszczedne i tak mógłbym jeszcze wychwalać. Ma wady, ale które auto ich nie ma?
~wujek8891@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
oprócz tej pompy autko doskonałe,wiadomo można kupic benzyne ale tam znowu trzeba zmieniać rozrzad koszt ok 600zł zależy jakiej firmy części.no i benzyna nie wytrzyma tyle co diesel.Ja wole diesla.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
6,7
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
bardzo wygodne, solidne, bezpieszczne autko i nie mam żadnych większych zastrzeżeń i jak tylko będzie mnie stać to wymienię na nową Vectrę już z serii C i koniecznie diesel !!!
Opel Vectra B Sedan