Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karan79@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Niby wszystko pod ręką, ale często przy dłuższych trasach przepalają się diody podświetleń, a wtedy np. w nocy nie jest już tak łatwo trafić w odpowiedni przycisk klimy.
~Butcho
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ja mam dość duży wzrost i wygodnie siedze.Regulowany zagłówek i wygodne fotele sprawiają że można się wczuć w role prosto siedzącego kierowcy :-)
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Bardzo ekonomiczne autko - małe spalanie. Małe spalanie części niezbyt drogie. Chyba dosyć łatwo je też później sprzedać - mi to zajęło 3 tygodnie.
~vinc wo_ku@op.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Intuicyjna obsługa wszystkiego co znajduje sie w kabinie. We wnętzu brakuje dodatków które mogłyby go troche ożywić. Zawiasy wnikające do wnętrza bagażnika.
~peja227@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Wszystko pod ręka i na swoim miejscu, na początku drażniło sterowanie elektrycznymi szybami ale z czasem można się przyzwyczaić.
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
wszystko na miejscu (jak w niemieckich autach) i pod ręką, sprawne działa i dobrze się można ułożyć przy każdyw wzroście i gabarytach.
~ziomuś
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
pare schowków , i okropne uchwyty na napoje przeszkadzające we wrzucaniu biegów , brak drobnych schowków
~yadwig@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Dla osob o dosc pokaznym wzroscie (pow. 190 cm) wystepuja problemy z przestrzenia na nogi.
~Przemek63133
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Bez zarzutu. Wszystko jest raczej tam gdzie powinno.
~paweł
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką.
Opel Vectra B Sedan